Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 281,00 zł - 2 952,00 zł

Stan wizualny

Stan wizualny

Procesor

Procesor

Wbudowane napędy optyczne

Wbudowane napędy optyczne

Serwery poleasingowe

Przedsiębiorstwo, którego jesteś właścicielem, potrzebuje do sprawnego działania dobrego sprzętu komputerowego? Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę dla firm! Wspomożemy dobór urządzenia specjalnie pod Twoją działalność oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania sprzętu. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przeniesiemy również dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na dotychczasowych nośnikach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą sprzętu komputerowego? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 3 produktów.


Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Najlepsze serwery poleasingowe

Szukasz urządzenia, które zapewniać będzie wygodną, wielozadaniową pracę, przez wiele tygodni? Mamy coś dla Ciebie! Sprawdź asortyment oferowanych przez nas serwerów poleasingowych, które poprzez współdzielenie zasobów wspomogą zarówno Twoje działania, jak i Twoich pracowników. Nasze niezawodne maszyny sprostają nawet najtrudniejszym zadaniom! Nie przepłacaj za nowy sprzęt. Wydajność podzespołów serwerów używanych jest tak samo dobra, jak tych prosto od producenta. Uważa się, że kupowanie używanego sprzętu komputerowego to spore ryzyko, w które nie warto inwestować pieniędzy. Wręcz przeciwnie! Takie urządzenia są o wiele tańsze, a wydajnością pracy nie odbiegają od zupełnie nowych serwerów komputerowych.

Szeroki asortyment serwerów poleasingowych

W sklepie Fajnykomputer.pl znajdziesz bogatą ofertę serwerów poleasingowych, używanych. W zależności od potrzeb możesz wybrać różne konfiguracje, które z pewnością sprostają Twoim wymaganiom. Co istotne, jeśli bieżące rozwiązanie konfiguracyjne nie odpowiada Twoim potrzebom, możemy ją dla Ciebie zmienić. Aby tego dokonać, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez chat. Nie przepłacaj za nowy sprzęt. Serwery używane to doskonała opcja na zaoszczędzenie pieniędzy, przy jednoczesnym wzbogaceniu się o świetne urządzenie. Sprawdź całą ofertę, wybierz interesujący Cię produkt i ciesz się doskonałym użytkowaniem przez długi czas!