Filtruj według

Cena

Cena

  • 61,00 zł - 62,00 zł

Monitory poleasingowe MAG

Przedsiębiorstwo, którego jesteś właścicielem potrzebuje sprawnego i wydajnego sprzętu komputerowego? Zobacz naszą ofertę dla firm! Pomożemy Ci w doborze urządzeń, które będą potrzebne w Twojej działalności oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania monitorów powystawowych. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przeniesiemy również dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na dotychczasowych nośnikach. Jesteśmy do dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą monitorów komputerowych? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 1 produkt.


Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Monitory poleasingowe MAG

Sprzęt w Twojej firmie zaczyna się psuć? A może jego żywot już się zakończył? Jeśli tak, sprawdź naszą ofertę monitorów poleasingowych MAG, które idealnie spiszą się podczas biurowych zadań. Oferowane przez nas monitory powystawowe MAG to wydajny i dobrze zachowany sprzęt, który poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Dokładamy wszelkich starań, aby każde oferowane przez Fajnykomputer.pl urządzenie komputerowe było jak nowe! Pomimo ogólnego przekonania, że używany sprzęt nie nadaje się do dalszego użytku, staramy się przekonać, że to doskonałe urządzenia, dzięki którym można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wychodząc naprzeciw, stajemy się wiarygodnym źródłem używanych monitorów komputerowych MAG.

Oferta monitorów powystawowych MAG

W asortymencie sklepu Fajnykomputer.pl znajdziesz szeroki wybór monitirów poleasingowych marki MAG. Są to modele, które idealnie nadają się do pracy biurowej. W dużej mierze różnią się rozdzielczością, wielkością i zastosowanymi materiałami. Jesteśmy przekonani, że z całego asortymentu monitorów używanych wybierzesz coś, co spełni Twoje oczekiwania. Pokaż wszystkim, że zakup sprzętu komputerowego poleasingowego to świetny pomysł, który skutkuje dobrą jakością w niezwykle atrakcyjnej cenie. Wybierz monitory powystawowe MAG i ciesz się wydajną pracą przez długi czas!