Filtruj według

Cena

Cena

  • 110,00 zł - 1 190,00 zł

Stan wizualny

Stan wizualny

Przekątna ekranu

Przekątna ekranu

Rozdzielczość ekranu

Rozdzielczość ekranu

Monitory poleasingowe Lenovo

Poszukujesz idealnego sprzętu do Twojego przedsiębiorstwa? Sprawdź naszą świetną ofertę dla firm! Pomożemy Ci wielu kwestiach, między innymi w doborze urządzeń, które będą potrzebne w Twojej działalności oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania monitorów powystawowych. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przeniesiemy również dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na dotychczasowych nośnikach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą monitorów komputerowych? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 5 produktów.


Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Monitory poleasingowe Lenovo najlepszej jakości

Twój monitor z dnia na dzień przestał wyświetlać obraz? A może przyda się małe odświeżenie urządzeń? Jeśli tak - idealnie, że tu jesteś! Sprawdź naszą bogatą ofertę monitorów poleasingowych Lenovo i przekonaj się do używanego sprzętu! Mało istotne, czy chcesz z niego korzystać w domu czy podczas pracy biurowej. Fajnykomputer.pl oferuje monitory powystawowe Lenovo, które idealnie spisują się w każdej sytuacji, nawet tej podbramkowej. Z takim sprzętem nie musisz się o nic obawiać. Powszechnie uważa się, że używane urządzenia komputerowe to spore ryzyko. My uważamy wręcz odwrotnie. Monitory komputerowe poleasingowe to świetny sprzęt, który gwarantuje świetną jakość w atrakcyjnej cenie. 

Bogata oferta monitorów powystawowych Lenovo

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki asortyment monitorów poleasingowych marki Lenovo. Każdy z modeli to świetny sprzęt, który spisze się doskonale się w różnych warunkach. Tylko od Ciebie i Twoich indywidualnych potrzeb zależy, co z oferty wybierzesz. W sklepie Fajnykomputer.pl znajdziesz modele monitorów używanych Lenovo różniące się matrycą, maksymalną rozdzielczością ekranu czy choćby proporcjami ekranu. Niezależnie od tego, jakiego monitora szukasz, jesteśmy przekonani, że znajdziesz interesujący Cię model i będziesz z niego w 100% zadowolony. Udowodnij sobie i wszystkim wokoło, że zakup monitora powystawowego Lenovo jest bardzo dobrym pomysłem. Wybierz produkt z asortymentu Fajnykomputer.pl i ciesz się doskonałym użytkowaniem przez długie lata!