Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się z polityką prywatności i korzystaniem przez nas z plików cookie.

Monitory poleasingowe BenQ

Przedsiębiorstwo, którym zarządzasz jest w potrzebie posiadania wydajnych urządzeń komputerowych? Sprawdź naszą ofertę dla firm! Pomożemy wybrać Ci urządzenia, które będą Ci potrzebne w wielu działaniach oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania monitorów poleasingowych. Co więcej, możemy odkupić Twoje stare urządzenia, w celu obniżenia raty miesięcznej. Jesteśmy w stanie również przenieść dane na nowy sprzęt oraz skasować te na dotychczasowych nośnikach. Zgłaszamy również gotowość do działań w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą monitorów komputerowych? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Filtr

Jest 1 produkt.

Kafelki
Grid-2
Lista
Lista-2
Katalog

Aktywne filtry

BENQ G700 17" 1280x1024 Klasa ABENQ G700 17" 1280x1024 Klasa A
   Poleasingowy monitor BENQ G700. Przekątna wyświetlacza 17 cali, rozdzielczość matrycy 1280x1024.
   50,00 złCena
   BENQ G700 17" 1280x1024 Klasa ABENQ G700 17" 1280x1024 Klasa A
     Poleasingowy monitor BENQ G700. Przekątna wyświetlacza 17 cali, rozdzielczość matrycy 1280x1024.
     50,00 złCena

     Najlepsze monitory poleasingowe BenQ

     Jesteś zainteresowany zakupem monitora? Nie chcesz przy tym wydawać mnóstwa pieniędzy? A może jesteś właścicielem firmy, która potrzebuje dobrej jakości sprzętu? Niezależnie od wszystkiego, skorzystaj z naszej doskonałej oferty monitorów poleasingowych BenQ i usprawnij swoje komputerowe działania. Dzięki nim zadbasz nie tylko o wydajną pracę, ale również interesującą rozrywkę. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas monitory używane BenQ spiszą się w każdej sytuacji. Wiele osób nie jest przekonanych do zakupu używanego sprzętu komputerowego, twierdząc, że takie urządzenia nie nadają się do dalszego działania. Prawda jest jednak zupełnie inna. Monitory powystawowe BenQ to doskonała opcja dla wszystkich, którzy jednocześnie pragną zaoszczędzić i posiadać dobrej jakości.

     Oferta monitorów używanych BenQ

     W asortymencie sklepu Fajnykomputer.pl znajdziesz wiele ciekawych monitorów poleasingowych marki BenQ. Wybór jest zależny od CIebie i Twoich potrzeb. Większa część oferowanych przez nas monitorów BenQ posiada format ekranu o proporcjach 4:3, czyli standardowego formatu telewizyjnego. W dalszym ciągu taki rodzaj monitora komputerowego świetnie sprawdza się zarówno w wielu biurach, jak i domach. Jesteśmy pewni, że wybierając monitory używane BenQ będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Nie przepłacaj za urządzenia prosto od producenta. Sprawdź ofertę monitorów poleasingowych BenQ i ciesz się sprawnym użytkowaniem przez długie lata!