• Nowość

LENOVO M73 i3-4130 8GB 8P 500GB 7200RPM HDD

 • Procesor: Intel Core i3
 • Dysk: 500GB HDD
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • System: Windows 8 Pro
 • Indeks: P7H
 • Pełna specyfikacja

530 zł Netto

651,90 zł Brutto

Rata leasingowa: od 200 zł netto

+ -
 • Zamów do 12:00,
  wysyłka tego samego dnia
 • Darmowa dostawa od 1000zł
 • 14 dni na zwrot
Marka Lenovo
Klasyfikacja stanu wizualnego A
Specyfikacja procesora Intel Core i3-4130 CPU @ 3.40GHz
Dysk twardy 500GB HDD
Pamięć RAM 8 GB (DIMM DDR3, 1600MHz)
Maksymalna ilość RAM 16
Karta graficzna Intel 4th Generation Core Processor Family Integrated Graphics
System operacyjny Windows 8 Pro
Waga 5.800 kg
Indeks P7H
Ilość

Jeśli bieżąca konfiguracja nie odpowiada Twoim potrzebom to możemy ją zmienić. W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez chat.

Ten komputer stacjonarny o formacie small form factor (SFF) waży 6,6 kg i mieści się na ograniczonej przestrzeni w orientacji poziomej lub pionowej.

Superszybka łączność bezprzewodowa

Zaawansowana konstrukcja anteny poprawia odbiór sygnału i przyspiesza bezprzewodową transmisję danych.

PC Cloud Manager 2

To narzędzie umożliwia bezproblemowe monitorowanie kondycji firmowych komputerów i zużywanej przez nie energii, co sprzyja ich wydajności oraz ochronie środowiska.

Lenovo Solution Center

Lenovo Solution Center umożliwia monitorowanie kondycji całego systemu przy użyciu uproszczonego panelu. To narzędzie do diagnostyki sprzętu daje szybki dostęp do często używanych funkcji do zarządzania systemem, takich jak kopia zapasowa i przywracanie danych, ustawienia oprogramowania antywirusowego i zapory sieciowej, aktualizacje systemu i oprogramowania, połączenia z Internetem oraz pomoc techniczna. ThinkVantage System Migration Assistant radykalnie skraca czas migracji. ThinkVantage System Update przyspiesza wyszukiwanie aktualizacji sterowników i oprogramowania.

Szybkie przesyłanie danych

Złącze USB 3.0 przyspiesza przesyłanie danych między M73 a innymi urządzeniami. Technologia ta działa nawet 10-krotnie szybciej od poprzednich wersji USB.

Ekologiczny lider

Certyfikaty takie jak ENERGY STAR 5.2, EPEAT® Gold i UL Environment Gold oznaczają mniejsze wydatki dzięki bardziej energooszczędnemu komputerowi. Desktop Power Manager umożliwia dostosowanie ustawień zasilania oraz odpowiednie zrównoważenie zużycia energii z wydajnością systemu, co przynosi korzyści zarówno planecie, jak i Twojej firmie.

Dyski w komputerze przed zainstalowaniem systemu zostały wyczyszczone oprogramowaniem WIPERAPP.

W ofercie zamieszczone są przykładowe fotografie, zainteresowanym możemy przesłać na adres email fotografie przedstawiające faktyczny stan wizualny sprzętu.