Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 275,00 zł - 2 276,00 zł

Komputery poleasingowe Apple, IMAC i5

Przedsiębiorstwo, którego jesteś właścicielem, potrzebuje do sprawnego działania dobrych komputerów i innego sprzętu? Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę dla firm! Wspomożemy dobór urządzenia specjalnie pod Twoją działalność oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania sprzętu. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przeniesiemy również dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na dotychczasowych nośnikach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą komputerów poleasingowych i sprzętu komputerowego? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 1 produkt.


Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Wyjątkowe komputery używane Apple i5

Twój komputer odmówił współpracy? A może planujesz zakup nowego sprzętu komputerowego do swojego biura? Jesteś fanem urządzeń marki Apple? Jeśli na jedno z tych prostych pytań odpowiedziałeś twierdząco - sklep Fajnykomputer.pl ma coś specjalnie dla Ciebie! Sprawdź bogatą ofertę komputerów poleasingowych Apple z procesorem Intel i5, które sprostają każdemu zadaniu. Proponowane urządzenia zapewnią nie tylko wydajną i w pełni komfortową pracę, ale kiedy potrzeba - świetną rozrywkę. Jesteśmy pewni, że komputery używane Apple i5 sprawdzą się w każdej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby komputery używane Apple z procesorami Intel i5 były jak nowe. Nie wierzysz? Przekonaj się! Sprawdź opinię ludzi, którzy skorzystali z oferty komputerów poleasingowych. Wybierz, oszczędzając przy tym sporą sumę!

Szeroki asortyment komputerów poleasingowych Apple i5

Jeśli interesują Cię komputery używane marki Apple, oferta sklepu Fajnykomputer.pl ma tutaj wiele do powiedzenia! Wybór zależy tylko od Ciebie i Twoich potrzeb. Możesz wybrać wersje, które posiadają bardziej pojemny i szybszy dysk twardy czy większą liczbę pamięci RAM, a które będą świetnie współgrać z procesorem Intel i5. Wszystkie z oferowanych przez nas komputerów poleasingowych Apple to Apple IMAC, które sprawują się świetnie, zajmując przy tym mało miejsca. Jesteśmy przekonani, że z całej, bogatej oferty komputerów stacjonarnych poleasingowych Apple wybierzesz coś, co spełni Twoje oczekiwania i wpisze się w Twoje potrzeby. Przekonaj się, że kupno zadbanego, używanego sprzętu komputerowego jest bardzo opłacalną opcją. Zobacz całą ofertę i wybierz bezproblemowe użytkowanie komputera Apple i5 w każdej chwili!