Filtruj według

Stan wizualny

Stan wizualny

Procesor

Procesor

Generacja procesora

Generacja procesora

Przekątna ekranu

Przekątna ekranu

Wbudowane napędy optyczne

Wbudowane napędy optyczne

Rozdzielczość ekranu

Rozdzielczość ekranu

Kamera Internetowa

Kamera Internetowa

Dotykowy ekran

Dotykowy ekran

Moduł Bluetooth

Moduł Bluetooth

Komputery poleasingowe Lenovo

Przedsiębiorstwo, którego jesteś właścicielem, potrzebuje do sprawnego działania dobrych komputerów i innego sprzętu? Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę dla firm! Wspomożemy dobór urządzenia specjalnie pod Twoją działalność oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania sprzętu. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przeniesiemy również dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na dotychczasowych nośnikach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą komputerów poleasingowych i sprzętu komputerowego? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 16 produktów.


Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Komputery poleasingowe Lenovo doskonałej jakości

Uważasz, że Twój komputer musi odejść na zasłużony odpoczynek? Działanie na nim jest już męczące? W sklepie Fajnykomputer.pl przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie. Sprawdź nasze wyjątkowe komputery poleasingowe Lenovo, które poradzą sobie z każdym zadaniem! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu, który zapewni Ci rozrywkę w wolnym czasie czy urządzenia, które będzie odpowiadało za czynności w biurze. Oferowane przez nas komputery używane Lenovo to świetny sprzęt, który poradzi sobie w każdym środowisku, wykonując najbardziej wymagające czynności. Uważasz, że zakup używanego sprzętu komputerowego to za duże ryzyko? Nic bardziej mylnego! Przekonaj się, że komputery powystawowe Lenovo, które znajdziesz w naszym asortymencie, to zadbany sprzęt, którego wydajność jest całkowicie porównywalna do nowego urządzenia. Wyposaż się w świetnej jakości komputer używany i zaoszczędź swoje pieniądze!

Szeroki asortyment komputerów powystawowych Lenovo

Jesteś zainteresowany ofertą powystawowych komputerów marki Lenovo? U nas znajdziesz bardzo duży wybór takich urządzeń, które sprawdzą się w każdych, nawet najcięższych warunkach. Tylko od Ciebie i Twoich indywidualnych potrzeb zależy, jaki komputer używany Lenovo wybierzesz. Główna różnica pomiędzy modelami wynika z ilości pamięci RAM, wydajności procesora czy szybkości i objętości dysku twardego. Z racji niezwykle bogatej oferty, dajemy niemal 100% gwarancję, że wybierzesz komputer poleasingowy, który spełni Twoje wszystkie warunki i odpowie na Twoje potrzeby. Nie przepłacaj za nowy sprzęt. Przekonaj się do komputerów powystawowych i pokaż wszystkim ich doskonałość!