DELL Latitude E4310 i5-M520 4 GB U 13" 1366x768 250 GB HDD Klasa A

Konfigurator
Dysk Twardy
System Operacyjny
Pamięć RAM
Gwarancja
Procesor Intel Core i7
Rozdzielczość 1366 x 768 (HD)
Przekątna ekranu 13"
Indeks A5A3 Pełna specyfikacja
570,00 zł Netto
701,10 zł Brutto

Rata leasingowa: od 200 zł netto

Kompaktowe rozmiary tego laptopa czynią z niego wygodne narzędzie do pracy poza biurem. Stawiając na ten model stawiasz na efektywność.

Masz problem z wyborem? Chętnie doradzimy

Zamów do 12:00,
wysyłka tego samego dnia

Darmowa dostawa
od 1000zł

14 dni
na zwrot

Dyski czyścimy
systemem WIPERAPP®

Laptop DELL Latitude E4310

Ultraprzenośna konstrukcja zapewniająca pełny zakres funkcji.

Zaawansowane funkcje zabezpieczeń klienckich.

Typowa dla produktów Latitude E niezawodność i zgodność z urządzeniami peryferyjnymi.

Sterowanie klasy biznesowej

Dzięki stabilności, wzajemnej zgodności, globalnej pomocy technicznej i funkcjom sterowania klasy biznesowej notebooki Latitude z serii E pozwalają działom informatycznym zaoszczędzić czas i środki.

Zgodność w ramach serii

Zgodność w ramach serii: Seria Latitude E została zaprojektowana z myślą o zgodności, zatem niezależnie od miejsca pracy można bez trudu dokować notebooki oraz wymieniać baterie i zasilacze z innymi użytkownikami modeli E.

Platformy zgodne ze standardami branżowymi

Platformy zgodne ze standardami globalnymi: Działy informatyczne mogą standaryzować wybrane konfiguracje notebooków z serii E w rozszerzonym, gwarantowanym okresie, co ułatwia zarządzanie systemami, rozwiązywanie problemów i zamawianie części zamiennych.

Stabilność w długim okresie

Stabilność w długim okresie: Docelowy 15-miesięczny okres eksploatacji, zarządzana migracja produktów oraz docelowy 5-letni okres zgodności stacji dokujących i urządzeń peryferyjnych ułatwiają utrzymanie jednolitego środowiska pracy i planowanie przyszłych wdrożeń. Dodatkowe opcje serwisu i pomocy technicznej umożliwiają dalsze wydłużenie cyklu eksploatacji.

Zaawansowane zabezpieczenia i zarządzanie systemami

Zaawansowane zabezpieczenia i zarządzanie systemami: Wszystkie notebooki Latitude z serii E oferują funkcje zaprojektowane z myślą o uproszczeniu ochrony danych, monitorowania zasobów i zdalnego zarządzania przy jednoczesnym skróceniu czasu reagowania na zagrożenia dla działalności przez działy informatyczne.

Inteligentna produktywność

Notebooki Latitude z serii E ułatwiają wydajną współpracę mobilną zarówno w biurze, jak i w dowolnym miejscu na świecie.

Łatwa współpraca globalna

Najnowsze technologie bezprzewodowe umożliwiają łączenie się ze współpracownikami w dowolnym miejscu. Czułą na światło kamerę internetową oraz mikrofon z funkcjami redukcji szumów i poprawy mowy można połączyć z głośnikami w celu efektywnej obsługi telekonferencji.

Dłuższy czas pracy baterii

Możliwość wyboru baterii o wydłużonym, gwarantowanym 3-letnim okresie eksploatacji lub baterii o standardowej pojemności z technologią Dell ExpressCharge, która pozwala na naładowanie do poziomu 80% w ciągu około godziny.

Inteligentne sterowanie

Intuicyjny panel dotykowy z obsługą gestów oraz opcjonalna podświetlana klawiatura ułatwiają sprawną i wygodną pracę niezależnie od sytuacji.

Więcej możliwości

Opcje procesorów Intel® Core i5 oraz oddzielne karty graficzne nowej generacji dostępne w wybranych modelach z serii E zapewniają najwyższą wydajność.

Funkcja Always ON

Technologia Latitude ON firmy Dell umożliwia dostęp do poczty e-mail, kalendarza i kontaktów bez konieczności uruchamiania komputera oraz wydłużenie czasu zasilania w trybie gotowości z kilku godzin do wielu dni w przypadku wybranych platform.

Niezawodna konstrukcja

Notebooki Dell Latitude z serii E to połączenie niezawodnej, wytrzymałej konstrukcji i profesjonalnej elegancji.

Wyjątkowa trwałość: Wszystkie notebooki Latitude z serii E - od modeli ultraprzenośnych po wzmocnione komputery ATG i XFR - są poddawane rygorystycznym testom trwałości oraz przyspieszonym testom eksploatacyjnym, które symulują faktyczne sposoby użytkowania. Dzięki temu notebooki dla firm są dostosowane do długich okresów pracy.

możliwości i zaawansowane rozwiązania

Trwała obudowa Dell Tri-Metal zapewnia spokój ducha i kolor dopasowany do preferencji (opcja dostępna w przypadku wybranych modeli). Wzmocnione zawiasy i zatrzaski zapewniają trwałość podczas codziennej eksploatacji.

Cienkie, wzmocnione wyświetlacze

Cienkie, wzmocnione wyświetlacze: Zaawansowana technologia LED sprawia, że panoramiczne wyświetlacze w notebookach Latitude z serii E są cieńsze, ale zachowują swoją trwałość podczas codziennego użytkowania.

Ochrona danych o znaczeniu krytycznym

Ochrona danych o znaczeniu krytycznym: Szybko reagujący czujnik spadania na płycie głównej oraz pochłaniacz wstrząsów Dell StrikeZone chronią dane przed skutkami upadków nawet wtedy, gdy notebook jest wyłączony. Opcjonalne napędy SSD gwarantują szybkość i niezawodność przechowywania danych.

Marka DELL
Stan: Odnowione
Stan wizualny A
Specyfikacja procesora Intel Core i5 CPU M 520 @ 2.40GH
Generacja procesora 1
Dysk twardy 250 GB HDD
Pamięć RAM 4 GB (SODIMM DDR3, 1067 MHz)
Maksymalna ilość RAM 8 GB
Rozdzielczość ekranu 1366 x 768 (HD)
Przekątna ekranu 13"
Karta graficzna INTEL
System operacyjny Brak
Waga 1.5
Wbudowane napędy optyczne Nie
Moduł Bluetooth Tak
Układ Klawiatury Inne (Naklejki spolszczające)
Gwarancja 1 rok
Indeks A5A3

Dobór sprzętu

1. Całościowy przegląd i diagnostyka sprzętu IT w Twojej lub naszej firmie.

Dobór finansowania

2. Wycena, odkup bądź recykling Twoich urządzeń komputerowych.

Odkup starego sprzętu IT

3. Fizyczne niszczenie nośników danych lub trwałe kasowanie danych oprogramowaniem WIPERAPP.

4. Sprzedaż poleasingowego lub nowego sprzętu komputerowego.

Serwis i obsługa

5. Najem długoterminowy i leasing sprzętu komputerowego.

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

E-mail: info@fajnykomputer.pl

Telefon: 71 308 98 97