Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się z polityką prywatności i korzystaniem przez nas z plików cookie.
   Obecnie brak na stanie

   Eizo EV2436W 24" 1920x1200 Klasa A

   560,00 zł Netto
   688,80 zł Brutto
   Ilość :
   Masz problem z wyborem? Zostaw numer, chętnie doradzimy!

   Monitor EIZO FlexScan EV2436W 24" 1920x1200

   Połącz się

   Do podłączenia do komputerów podłączono trzy końcówki wejściowe. Dodatkowo gniazda USB i gniazda słuchawek / audio są wygodnie umieszczone z boku monitora.

   Ergonomia - komfort wizualny zwiększający wydajnośćZdjęcia bez migotania

   Ze względu na kontrolę jasności światła podświetlenia LED, niewielka liczba osób postrzega migotanie na ekranie, co powoduje zmęczenie oczu. Seria FlexScan EV wykorzystuje hybrydowy roztwór do regulowania jasności i sprawia, że ​​migotanie jest niewidoczne bez żadnych wad, takich jak utrata stabilności kolorów.

   Stefan Hartter, Dyrektor ds. Kalibracji i Konserwacji w TÜV Rheinland Japan, powiedział: "Pomierzyliśmy monitory EIZO FlexScan EV Series o różnych poziomach jasności i trybach wyświetlania (moc światła niebieskiego, długość fali itp.) Potwierdziliśmy, że seria FlexScan EV jest naprawdę pozbawiony migotania i zapewnia przyjemne obrazy nawet w środowiskach o małej jasności ".

   Panel IPS dla jasnego widoku ze wszystkich stron

   Panel przełączania IPS (kąt przełączania w płaszczyźnie) ma 178 ° kąt widzenia, dzięki czemu ma minimalną zmianę kontrastu i odcienia podczas oglądania od środka. Dzięki temu idealnie nadaje się do pomieszczeń handlowych lub innych środowisk wielomonitorowych.

   Nieustanne Oczy

   Aby uniknąć zmęczenia oczu, czujnik jasności Auto EcoView wykrywa zmiany jasności otoczenia, które mają miejsce przez cały dzień i automatycznie dostosowuje ekran do idealnego poziomu jasności. Auto EcoView zmniejsza moc o prawie 40% w porównaniu z monitorem przy maksymalnej jasności.

   Regulowana do zaledwie 0,2% maksymalnej jasnościW słabo oświetlonym środowisku pracy monitor o niskich ustawieniach jasności będzie bardziej wygodny w użyciu. Ten monitor jest wyposażony w podświetlenie LED, które umożliwia dostosowanie jasności do zaledwie 0,2% (około 0,6 cd / m 2 ). Z typowymi podświetleniami CCFL najniższe, które można dostosować, byłoby o wiele jaśniejsze 20%.

   Zaprogramowane tryby optymalnego wyświetlania

   Pięć ustawień predefiniowanych (w tym dwa z regulowanymi przez użytkownika ustawieniami) zapewnia zawsze odpowiednie ustawienie dla dowolnej aplikacji. Tryby można przełączać jednym naciśnięciem przycisku lub automatycznie przy użyciu dołączonego programu ScreenManager Pro do oprogramowania LCD.

   Tryb papieru i filtr EyeCare zmniejszają zmęczenie oczu

   Ustawienie trybu papieru symuluje wygląd wydrukowanego papieru i zapobiega powstawaniu zmęczenia przy czytaniu dokumentów. Jeśli jest używany z filtrem EyeCare (dostępny z dołączonym oprogramowaniem ScreenManager Pro), można zastosować dowolny z kilku filtrów, przypominających różne typy papieru. Można dostosować gęstość wzorów filtra, aby zapewnić maksymalny komfort oglądania.

   Gładkie odtwarzanie ruchomych obrazów

   Obwód sterowania przekroczeniem redukuje czas reakcji szarości do szarości do zaledwie 6 ms, aby zapewnić, że ruchome obrazy są czyste i ostre.

   Środowisko - oszczędność energii dzięki zmniejszeniu śladu ekologicznegoDiody LED - mniej energii, dłuższe życieW porównaniu z konwencjonalnymi podświetleniami CCFL diody LED dłużej trwają i zużywają mniej energii. Są one również rtęciowe, aby mieć minimalny wpływ na środowisko, gdy zostaną ostatecznie usunięte.Zmniejszyć moc nawet o 30%

   Nowa funkcja zwana EcoView Optimizer 2 oszczędza energię nawet o 30%, zmniejszając jasność podświetlenia i zwiększając zysk. Aby zachować jakość obrazu, program EcoView Optimizer 2 zwiększa zyski z ekranem składającym się głównie z ciemnej treści, ponieważ towarzyszące zmniejszenie jasności jest prawie niewyobrażalne.

   Czujnik obecności oszczędności energii

   Czujnik obecności EcoView Sense 2 monituje monitora, aby przejść do trybu oszczędzania energii, gdy jest nieobecny, a następnie włącz go ponownie po powrocie. To nawet działa w konfiguracji wielu monitorów, więc wszystkie monitory pozostają włączone, gdy jesteś przy biurku.

   Zgodność z międzynarodowymi etykietamiFlexScan EV2436W jest jednym z pierwszych monitorów, które przekazują certyfikowane ekrany TCO 6.0. Ta nowa etykieta wzmacnia kryteria dotyczące stosowania chlorowcowanych i niehalogenowanych substancji. Jest również zgodny z innymi rygorystycznymi międzynarodowymi etykietami ergonomii i oszczędności energii, takich jak EPA Energy Star i EPEAT Gold.Gospodarka - niższy całkowity koszt posiadaniaGwarancja 5-letnia

   5-letnia gwarancja producenta obejmuje wszystkie elementy, w tym panel LCD zapewniający długą żywotność. Ta gwarancja jest 2-letnia lub 67% dłużej niż standardowa 3-letnia gwarancja większości marek monitorów, co znacznie obniża koszty eksploatacji.

   Zero jasnych pikseli

   EIZO gwarantuje, że ten produkt będzie wolny od jasnych subpikseli przez sześć miesięcy od daty zakupu dla zakupów dokonanych w dniu 1 września 2015 roku lub później.

   Szczegółowe informacje na ten temat zawiera nasza strategia Bright Pixel.

   Dopasowanie koloruKalibracja sprzętowa za pomocą opcjonalnego programu EIZO EasyPIX

   EIZO EasyPIX to rozwiązanie do kalibracji sprzętu, które bezpośrednio dostosowuje ustawienia kolorów monitora w celu zapewnienia przewidywalnego koloru. EasyPIX jest sprzedawany oddzielnie i składa się z oprogramowania i czujnika kolorów EIZO EX2.

   Dobór sprzętu

   1. Całościowy przegląd i diagnostyka sprzętu IT w Twojej lub naszej firmie.

   Dobór finansowania

   2. Wycena, odkup bądź recykling Twoich urządzeń komputerowych.

   Odkup starego sprzętu IT

   3. Fizyczne niszczenie nośników danych lub trwałe kasowanie danych oprogramowaniem WIPERAPP.

   4. Sprzedaż poleasingowego lub nowego sprzętu komputerowego.

   Serwis i obsługa

   5. Najem długoterminowy i leasing sprzętu komputerowego.

   Zainteresowany?
   Skontaktuj się z nami

   E-mail: info@fajnykomputer.pl

   Telefon: 71 308 98 97

   Indeks
   A3M7
   Stan wizualny
   A
   Rozdzielczość ekranu
   1920 x 1200 (WUXGA)
   Przekątna ekranu
   24"
   Waga
   2.5 kg
   Typ Gwarancji
   Gwarancja FajnyKomputer (1 rok)
   Stan
   Używane
   Komentarze (0)
   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Eizo EV2436W 24" 1920x1200 Klasa A

   560,00 zł Netto
   688,80 zł Brutto