Philips 206VL 20" 1600x900 Klasa A

55,00 zł Netto
67,65 zł Brutto

Rata leasingowa: od 200 zł netto

Zajmujesz się grafiką, projektowaniem CAD lub poszukujesz monitora do biznesu, bardziej specjalistycznych zastosowań lub gry to ten monitor jest jak szyty na miarę.

Masz problem z wyborem? Chętnie doradzimy

Zamów do 12:00,
wysyłka tego samego dnia

Darmowa dostawa
od 1000zł

14 dni
na zwrot

Dyski czyścimy
systemem WIPERAPP®

Monitor Philips 206VL 

Ciesz się doskonałymi obrazami LED w żywych kolorach

Ten atrakcyjny, smukły wyświetlacz jest przyjemny w użyciu. Niezbędne funkcje, takie jak SmartContrast, która zapewnia bogate, jasne obrazy, czyni go doskonałym wyborem!

SmartContrast 10000000: 1 zapewnia niewiarygodnie bogate czarne detale

Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o najwyższym kontraście i najżywszych obrazach. Zaawansowane przetwarzanie wideo firmy Philips w połączeniu z unikalną technologią ekstremalnego przyciemniania i zwiększania podświetlenia zapewnia żywe obrazy. SmartContrast zwiększy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni i dokładnemu odwzorowaniu ciemnych odcieni i kolorów. Zapewnia jasny, realistyczny obraz o wysokim kontraście i żywych kolorach.

Wyświetlacz 16: 9 Full HD zapewnia najlepsze wrażenia podczas oglądania

Ekran Full HD ma panoramiczną rozdzielczość 1920 x 1080p. Jest to najwyższa rozdzielczość źródeł HD dla najlepszej możliwej jakości obrazu. Jest w pełni przyszłościowy, ponieważ obsługuje sygnały 1080p ze wszystkich źródeł, w tym najnowszych, takich jak Blu-ray i zaawansowane konsole do gier HD. Przetwarzanie sygnału jest znacznie ulepszone, aby obsługiwać tę znacznie wyższą jakość sygnału i rozdzielczość. Zapewnia znakomite, wolne od migotania obrazy skanowania progresywnego o doskonałej jasności i kolorach.

Technologia LED zapewniająca naturalne kolory

Białe diody LED to urządzenia półprzewodnikowe, które zapalają się do pełnej, stałej jasności, co skraca czas uruchamiania. Diody LED nie zawierają rtęci, co pozwala na ekologiczny proces recyklingu i utylizacji. Diody LED pozwalają na lepszą kontrolę przyciemniania podświetlenia ekranu LCD, co zapewnia bardzo wysoki współczynnik kontrastu. Zapewnia również doskonałe odwzorowanie kolorów dzięki stałej jasności na ekranie.

Łatwe dostrajanie wydajności wyświetlacza dzięki SmartControl Lite

SmartControl Lite to oprogramowanie do sterowania monitorami GUI nowej generacji oparte na ikonach 3D. Dzięki temu użytkownik może precyzyjnie dostroić większość parametrów monitora, takich jak kolor, jasność, kalibracja ekranu, multimedia, zarządzanie identyfikatorami itp. Za pomocą myszy.

Ekologiczny wyświetlacz bez rtęci

Monitory Philips z podświetleniem LED nie zawierają rtęci, jednej z najbardziej toksycznych substancji naturalnych, która wpływa na ludzi i zwierzęta. Zmniejsza to wpływ wyświetlacza na środowisko w całym jego cyklu życia, od produkcji po utylizację.

Energy Star dla wydajności energetycznej i niskiego zużycia energii

Energy Star to sponsorowany przez EPA program efektywności energetycznej przyjęty również przez wiele innych krajów. Certyfikat Energy Star gwarantuje, że kupujesz produkt spełniający najnowsze standardy wydajności energetycznej, który działa z maksymalną wydajnością energetyczną na wszystkich poziomach operacyjnych. Nowe monitory Philips są certyfikowane zgodnie ze specyfikacjami Energy Star 5.0 i spełniają lub przekraczają ten standard. Na przykład w trybie uśpienia Energy Star 5.0 wymaga mniej niż 1 wata poboru mocy, podczas gdy monitory Philips zużywają mniej niż 0,5 wata.

Marka Philips
Stan: Odnowione
Stan wizualny A
Rozdzielczość ekranu 1600 x 900 (HD+)
Przekątna ekranu 20"
Waga 2.3
Gwarancja 1 rok
Indeks A265

Dobór sprzętu

1. Całościowy przegląd i diagnostyka sprzętu IT w Twojej lub naszej firmie.

Dobór finansowania

2. Wycena, odkup bądź recykling Twoich urządzeń komputerowych.

Odkup starego sprzętu IT

3. Fizyczne niszczenie nośników danych lub trwałe kasowanie danych oprogramowaniem WIPERAPP.

4. Sprzedaż poleasingowego lub nowego sprzętu komputerowego.

Serwis i obsługa

5. Najem długoterminowy i leasing sprzętu komputerowego.

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

E-mail: info@fajnykomputer.pl

Telefon: 71 308 98 97