Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się z polityką prywatności i korzystaniem przez nas z plików cookie.
   Obecnie brak na stanie

   Samsung S22C300 21" 1920x1080 Klasa B

   73,17 zł Netto
   90,00 zł Brutto
   Ilość :
   Masz problem z wyborem? Zostaw numer, chętnie doradzimy!

   Monitor Samsung S22C300 

   Funkcjonalny i w stylowej obudowie spełni wszystkie Twoje wymagania

   Niezawodny, funkcjonalny i sensowny. Wybierz monitor, który spełnia wszystkie wymagania funkcjonalne, a jego jakość obrazu jest nie do przecenienia. Monitor Samsung LED serii 3 wyróżnia się sportowym wzornictwem w czarnym błyszczącym wykończeniu i doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Zobacz, czym są prawdziwe kolory w rozdzielczości mega DCR i naciesz oczy jeszcze wyższą jakością obrazu dzięki funkcji Magic Upscale.

   Kontroluj zużycie prądu, oszczędzaj energię

   Funkcja Eco Saving ułatwia oszczędzanie energii. Dostosowuje ona jasność monitora LED firmy Samsung do ilości energii, którą chcesz zaoszczędzić. Za pomocą trzech dostępnych trybów oszczędzania energii (50%, 25% i funkcja oszczędzania energii wyłączona) możesz precyzyjnie dopasować ustawienia monitora do własnych potrzeb. Dążenie firmy Samsung do oszczędności energii odbywa się z korzyścią zarówno dla użytkownika, jak i dla środowiska naturalnego, a przy 50-procentowej redukcji zużycia możesz wnieść swój rzeczywisty wkład w ekologiczne działania. Zapomnij o ciągłym kontrolowaniu zużycia energii – teraz jest za to odpowiedzialna funkcja Eco Saving.

   Styl i funkcjonalność w jednej obudowie

   Monitor LED serii 3 marki Samsung wyróżnia się stylowym, błyszczącym wzornictwem. Przy jednoczesnym zachowaniu minimalistycznych akcentów urzeka swoim wyrafinowaniem. Wyjątkowy kształt podstawy oszczędza miejsce i nadaje całości piękną formę. Z tak eleganckim monitorem z przyjemnością wykonasz całą swoją pracę.   

   Udoskonal obraz dzięki wyższej jakości obrazu

   Zobacz, czym są prawdziwe kolory w rozdzielczości Mega DCR  

   Funkcja Magic Upscale poprawia jakość wyświetlania do takiego stopnia, że możesz już tylko oczekiwać obrazu lepszej jakości. Korzystaj z wyższej jakości wyświetlania bez względu na jakość źródłowego obrazu. Technologia Magic Upscale zapobiega zniekształceniom obrazu podczas jego skalowania, a także zapewnia nieskazitelnie wyraźne, błyskotliwe kolory i obrazy. Jest ona także odpowiedzialna za wyraźniejszy i ostrzejszy obraz niż na notebooku. Zabłyśnij z monitorem LED serii 3 marki Samsung Współczynnik Mega DCR zapewnia nową jakość, wyświetlając obrazy i kolory, które wyglądają tak, jak w rzeczywistości. Współczynnik kontrastu Mega DCR wyświetla absolutnie najciemniejszą czerń i nieskazitelną biel, uwzględniając oczywiście również inne niuanse. Zobaczysz niesamowitą zmianę w poziomie kontrastu i czystości obrazu. To jak eksplozja kolorów, która sprawia, że inne monitory po prostu bledną. Oglądaj swoje multimedialne treści z profesjonalizmem, na który zasługują.

   MagicBright

   Technologia pozwalająca na optymalizację parametrów wyświetlacza do prezentacji określonego rodzaju materiału poprzez szybkie wybranie jednego z kilku predefiniowanych ustawień (Internet, dokument, gry, sport, film i tryb użytkownika). W poszczególnych przygotowanych programach zmianie ulegają współczynniki jasności, gamma oraz kontrastu.

   Certyfikat EPEAT

   Bądź bardziej proekologiczny – zacznij korzystać z monitora Samsung LED Business Monitor, który otrzymał certyfikat wydany przez EPEAT. Dzięki obniżeniu zużycia energii ten przyjazny dla środowiska monitor idealnie nadaje się do zastosowań biznesowych.

   Certyfikat Energy Star

   Profesjonalne monitory z serii Samsung LED Business Monitor otrzymały certyfikat Energy Star, co oznacza, że dzięki nim możesz obniżyć koszty swojej działalności. Niższe zużycie energii zwiększa zyski, jednocześnie chroniąc środowisko naturalne.

   Monitor kompatybilny z systemem Windows 8

   Unowocześnij swoje środowisko sprzętowe dzięki monitorowi LED serii 7, który wyróżnia się 100-procentową zgodnością z systemem operacyjnym Windows 8. Monitor LED Samsung otrzymał logo certyfikacji systemu Windows 8, obsługującego funkcję interfejsu Metro.

   Full HD 1080p

   Monitor wyposażono w matrycę o rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Pozwala to wyświetlić ostre obrazy charakteryzujące się dużą szczegółowością oraz żywymi kolorami. Teraz możesz uzyskać najwyższą jakość obrazu podłączając dowolne urządzenie, kompatybilne ze standardem HD. Wysoka rozdzielczość obrazu to również większy obszar roboczy dzięki czemu na monitorze można zmieścić większą ilość danych.

   Technologia LED

   Stosowane w nowoczesnych monitorach podświetlenie LED zapewnia oszczędność energii i miejsca, jest też bardziej przyjazna dla środowiska niż stosowane wcześniej podświetlenie CCFL. Monitory z podświetleniem LED gwarantują niemal perfekcyjną jakość obrazu niezależnie od tego czy grasz, oglądasz firmy czy pracujesz. Zastosowanie podświetlenia LED pozwala osiągnąć wyższy kontrast i lepszą jakość wyświetlanego obrazu, który zyskuje większą ostrość i wyrazistość. 

   Wybierając monitor z podświetleniem LED zyskujesz nie tylko lepszy obraz w monitorze który zajmuje mniej miejsca niż model podświetlany w tradycyjny sposób - pomagasz również chronić środowisko. Podświetlenie LED zużywa o 30 do 50 procent mniej energii. Nie zawiera również szkodliwych pierwiastków jak np. rtęć czy ołów przez co jest łatwiejsze w utylizacji. Monitory z podświetleniem LED to najlepszy wybór z możliwych.  

   Krótki czas reakcji

   Zaawansowana technologicznie matryca o krótkim czasie reakcji oznacza że monitor wyświetla krystalicznie czysty obraz. Brak smug i zakłóceń podczas szybko zmieniających się scenerii sprawia że nawet najbardziej dynamiczne gry oraz filmy staną się ostre. Ciesz się niczym nie zakłóconymi, oszałamiającymi efektami graficznymi w najnowszych grach.

   Złącze HDMI

   Monitor wyposażony został w złącze HDMI pozwalające połączyć ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/wideo. Teraz możesz podłączyć do monitora nie tylko komputer ale także konsolę, odtwarzacz BD czy inne urządzenia posiadające wyjście HDMI. Ciesz się wysokiej jakości, cyfrowym, pozbawionym zakłóceń obrazem o rozdzielczości Full HD.

   Dobór sprzętu

   1. Całościowy przegląd i diagnostyka sprzętu IT w Twojej lub naszej firmie.

   Dobór finansowania

   2. Wycena, odkup bądź recykling Twoich urządzeń komputerowych.

   Odkup starego sprzętu IT

   3. Fizyczne niszczenie nośników danych lub trwałe kasowanie danych oprogramowaniem WIPERAPP.

   4. Sprzedaż poleasingowego lub nowego sprzętu komputerowego.

   Serwis i obsługa

   5. Najem długoterminowy i leasing sprzętu komputerowego.

   Zainteresowany?
   Skontaktuj się z nami

   E-mail: info@fajnykomputer.pl

   Telefon: 71 308 98 97

   Indeks
   A25Z
   Stan wizualny
   B
   Rozdzielczość ekranu
   1920 x 1080 (FullHD)
   Przekątna ekranu
   21"
   Waga
   2.9 kg
   Typ Gwarancji
   Gwarancja FajnyKomputer (1 rok)
   Stan
   Używane
   Komentarze (0)
   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Samsung S22C300 21" 1920x1080 Klasa B

   73,17 zł Netto
   90,00 zł Brutto