Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się z polityką prywatności i korzystaniem przez nas z plików cookie.
   Obecnie brak na stanie

   LENOVO ThinkPad T431s I5-3437U 8 GB 7P 14" 1600x900 Brak Dysku Klasa A

   526,32 zł Netto
   647,37 zł Brutto
   Konfiguracja
   Ilość :
   Masz problem z wyborem? Zostaw numer, chętnie doradzimy!

   Laptop LENOVO T431S

   Nagradzana klawiatura zoptymalizowana dla Windows 8

   Pełnowymiarowa i odporna na rozlanie legendarna ergonomiczna klawiatura stosowana w serii ThinkPad jest znana z pełnego zestawu klawiszy, doskonałego wrażenia w dotyku oraz urządzenia wskazującego TrackPoint®. Teraz dostosowana do systemu Windows 8 i wyposażona w wygodne przyciski multimedialne, diody LED stanu, możliwość blokady funkcji oraz natychmiastowy dostęp do otwartych aplikacji. Dodatkowo większy panel TrackPad o płynnym działaniu z obsługą pięciu punktów dotykowych - oznaczonych przez niewielkie wybrzuszenia i paski - które można skonfigurować na wiele sposobów. Dostępne dodatkowo podświetlenie sprawia, że praca przy słabszym oświetleniu nie jest męcząca.

   Masa 1,65 kg

   ThinkPad T431s jest najcieńszym i najlżejszym urządzeniem z całej serii T. Ważący 1,65 kg i mierzący w najgrubszym miejscu poniżej 21 mm, czyli mniej niż średnica monety dwuzłotowej.

   Solidne zabezpieczenia, łącznie z Intel® vPro™

   Funkcja Intel® Anti-Theft protection (AT-p) rozszerza technologię Intel® vPro™ o dodatkową warstwę zabezpieczeń i zarządzania. Intel AT-p pozwala aktywować sprzętową funkcję wywiadowczą działającą po stronie klienta, chroniącą komputer i znajdujące się na nim dane w razie jego utraty lub kradzieży. Dodatkowo wybrane modele ThinkPad są wyposażone w kompletny pakiet bezpieczeństwa składający się z układu szyfrowania danych Trusted Platform Module, oprogramowania Client Security Solution oraz wbudowanego czytnika linii papilarnych. Dodatkowe spośród dostępnych funkcji bezpieczeństwa obejmują 32-bitowe hasło wpisywane przed uruchomieniem systemu oraz możliwość zablokowania złącz z poziomu BIOSu. Uwaga: Nie wszystkie modele posiadają wymienione cechy w wersji standardowej.

   Ultratrwała konstrukcja i atest MIL-SPEC

   Innowacyjna konstrukcja przestrzenna zwiększa wytrzymałość i sztywność ramy i pokrywy laptopa (pokrywa z włókna węglowego z magnezowym spodem dla najwyższej wytrzymałości bez zwiększania ciężaru). Testy przeprowadzone zgodnie ze standardami wojskowymi potwierdzają solidność, trwałość i jakość produktów ThinkPad: testowanie na wytrzymałość na osiem czynników - wysokie ciśnienie, wilgotność, drgania, wysoka temperatura, szok temperaturowy, niskie ciśnienie (15000 stóp), niska temperatura i zapylenie.

   Dolby® Home Theater® v4

   Zwiększona wyrazistość dźwięku oraz głośność zwiększona do maksimum bez wprowadzania zniekształceń pozwalają cieszyć się z wyraźnych, czystych i realistycznych wrażeń dźwiękowych przewyższających te oferowane przez wbudowane głośniki stereo. Twój ThinkPad zapewnia identyczną moc i jakość dźwięku jak w kinie, a także bezpośredniość odbioru jak w spektaklu na żywo.

   Doskonała jakość konferencji internetowych / Optymalizacja pod kątem komunikacji VOIP

   Kamera internetowa 720p HD gwarantuje lepszą jakość obrazu przy słabym oświetleniu oraz szerokie kąty widzenia. Ponadto posiada funkcję śledzenia twarzy oraz dwa mikrofony z funkcją wyciszania niepożądanych odgłosów, tak by zapewnić właściwy przebieg konferencji internetowych. Z kolei klawisze multimedialne umożliwiają szybką zmianę ustawień mikrofonu, głośników i kamery.

   Wspólna stacja dokująca z innymi seriami ThinkPad

   Wybrane laptopy serii T korzystają z tych samych stacji dokujących, co wybrane modele z serii ThinkPad X, L i W, dzięki czemu można zmniejszyć koszty zakupu sprzętu i ułatwić zarządzanie posiadanymi urządzeniami. Dodatkowo wszystkie stacje dokujące serii 3 używają tego samego złącza dokowania oraz zapewniają mnogość złączy. Laptop ThinkPad T431s zawiera złącze pozwalające dopasować ustawienie wg lewego rogu. Poznaj replikator portów ThinkPad Port Replicator Series 3 oraz stacje dokujące ThinkPad Mini Dock i ThinkPad Mini Dock Plus Series 3.

   Lenovo Solution Center

   Prosty panel nawigacyjny, który umożliwia monitorowanie stanu systemu. To narzędzie diagnostyczne ma na celu ułatwienie korzystania z funkcji zarządzania systemem, takich jak tworzenie kopii zapasowych i ich przywracanie, ustawienia antywirusowe i firewall, aktualizacja systemu i oprogramowania, połączenia internetowe, a także serwis i pomoc techniczna.

   Dobór sprzętu

   1. Całościowy przegląd i diagnostyka sprzętu IT w Twojej lub naszej firmie.

   Dobór finansowania

   2. Wycena, odkup bądź recykling Twoich urządzeń komputerowych.

   Odkup starego sprzętu IT

   3. Fizyczne niszczenie nośników danych lub trwałe kasowanie danych oprogramowaniem WIPERAPP.

   4. Sprzedaż poleasingowego lub nowego sprzętu komputerowego.

   Serwis i obsługa

   5. Najem długoterminowy i leasing sprzętu komputerowego.

   Zainteresowany?
   Skontaktuj się z nami

   E-mail: info@fajnykomputer.pl

   Telefon: 71 308 98 97

   Indeks
   A37Z
   Stan wizualny
   A
   Procesor
   Intel Core i5-3437U CPU @ 1.90GHz
   Generacja procesora
   3
   Dysk twardy
   Brak Dysku
   Pamięć RAM
   8 GB (Chip DDR3, 1600 MHz)
   Maksymalna ilość RAM
   8 GB
   Rozdzielczość ekranu
   1600 x 900 (HD+)
   Przekątna ekranu
   14"
   Karta graficzna
   INTEL
   System operacyjny
   Windows 7 Pro
   Waga
   1.4 kg
   Kamera Internetowa
   Tak
   Czytnik lini papilarnych
   Tak
   Stan
   Odnowione
   Komentarze (0)
   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   LENOVO ThinkPad T431s I5-3437U 8 GB 7P 14" 1600x900 Brak Dysku Klasa A

   526,32 zł Netto
   647,37 zł Brutto