DELL OptiPlex 990 i3-2100 4GB 7P 250GB HDD Klasa A

Konfigurator
Procesor Intel Core i3
Indeks S8I Pełna specyfikacja
Produkt archiwalny!

Komputery stacjonarne charakteryzują się konstrukcją zapewniającą łatwość dostępu do składowych komputera. Umożliwiają łatwość zmiany konfiguracji tj. wymiany procesora, pamięci RAM, karty graficznej, zmiany dysków itp.

Masz problem z wyborem? Chętnie doradzimy

Zamów do 12:00,
wysyłka tego samego dnia

Darmowa dostawa
od 1000zł

14 dni
na zwrot

Dyski czyścimy
systemem WIPERAPP®

Komputer stacjonarny DELL OptiPlex 990

Zaawansowane opcje dla użytkowników. Twoja firma polega na stabilnych, wydajnych komputerach stacjonarnych ułatwiających codzienną pracę. Wysoka wydajność i elastyczność komputerów OptiPlex 990 zwiększy produktywność Twoich pracowników w każdych warunkach

Szybka praca z pomocą wydajnego komputera stacjonarnego OptiPlex z drugą generacją procesorów Intel® Core™ vPro™. Zaawansowana wielozadaniowość z jednoczesną obsługą czterech wyświetlaczy. Opcje kart graficznych zgodne z potrzebami — dwa gniazda na oddzielne karty (jedno PCIex4 i jedno PCIex16) w obudowach typu mini-tower, desktop i SFF. Szybki wzrost wydajności dzięki środowisku chmury obliczeniowej i elastycznym rozwiązaniom komputerowym firmy Dell.

Doskonały komputer biurowy.

Komputer stacjonarny Dell OptiPlex 990 to najnowocześniejsze zabezpieczenia, łatwe zarządzanie i przydatne usługi dla organizacji. Łatwe wdrażanie dzięki usłudze fabrycznej integracji sprzętu i oprogramowania firmy Dell obejmującej potrzebne aplikacje, urządzenia peryferyjne, etykiety zasobów i etykiety bezpieczeństwa.

Pełna kontrola w dowolnym miejscu i czasie — rozwiązania do zarządzania In-Band i Out-of-Band usprawniające pracę działu IT.

Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki rodzinie urządzeń Dell KACE™ do zarządzania systemami.

Wyjątkowy poziom zabezpieczeń oferowany przez opcje szyfrowania, gniazdo blokady zabezpieczającej i przełącznikowi wykrywania naruszenia obudowy

Wydajna konstrukcja dla każdego miejsca pracy.

Komputer stacjonarny OptiPlex 990 jest dostępny w czterech wersjach obudowy — mini-tower, desktop, SFF i USFF — które pozwalają na optymalną integrację z dowolnym środowiskiem biurowym, ochronę środowiska oraz ograniczenie kosztów.

Oszczędność cennego miejsca poprzez połączenie konstrukcji typu USFF z podstawą All-In-One, która umożliwia bezpieczny montaż komputera OptiPlex 990 z tyłu monitora.

Niższe koszty energii — zgodność z normą Energy Star 5.0 i opcjonalne zasilacze o sprawności energetycznej 90% z ustawieniami zarządzania zasilaniem Dell Energy Smart.

Mniejsza ilość odpadów i recykling — komputer OptiPlex 990 został zgłoszony do programu EPEAT Gold. Jego obudowa zawiera 10% zutylizowanego plastiku, zaś opakowanie nadaje się do recyklingu.

Marka DELL
Stan: Odnowione
Stan wizualny A
Specyfikacja procesora Intel Core i3-2100 CPU @ 3.10GHz
Generacja procesora 2
Dysk twardy 250GB HDD
Pamięć RAM 4 GB (DIMM DDR3, 1333MHz)
Maksymalna ilość RAM 32 GB
Karta graficzna Intel 2nd Generation Core Processor Family Int
System operacyjny Windows 7 Pro
Waga 8.000 kg
Wbudowane napędy optyczne DVDR
Indeks S8I

Dobór sprzętu

1. Całościowy przegląd i diagnostyka sprzętu IT w Twojej lub naszej firmie.

Dobór finansowania

2. Wycena, odkup bądź recykling Twoich urządzeń komputerowych.

Odkup starego sprzętu IT

3. Fizyczne niszczenie nośników danych lub trwałe kasowanie danych oprogramowaniem WIPERAPP.

4. Sprzedaż poleasingowego lub nowego sprzętu komputerowego.

Serwis i obsługa

5. Najem długoterminowy i leasing sprzętu komputerowego.

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

E-mail: info@fajnykomputer.pl

Telefon: 71 308 98 97