HP ProDesk 600G1 i5-4570S 8GB 10P 128GB SSD Klasa A

Konfigurator
Procesor Intel Core i5
System operacyjny Windows 10 Pro
Indeks S7R Pełna specyfikacja
Produkt archiwalny!

Komputery stacjonarne charakteryzują się konstrukcją zapewniającą łatwość dostępu do składowych komputera. Umożliwiają łatwość zmiany konfiguracji tj. wymiany procesora, pamięci RAM, karty graficznej, zmiany dysków itp.

Masz problem z wyborem? Chętnie doradzimy

Zamów do 12:00,
wysyłka tego samego dnia

Darmowa dostawa
od 1000zł

14 dni
na zwrot

Dyski czyścimy
systemem WIPERAPP®

Komputer stacjonarny HP ProDesk 600G1

Układ graficzny Intel HD Graphics

Karta graficzna zamontowana w komputerze dostarcza wyjątkową jakość obrazu oraz dźwięk standardu kina domowego. Bez względu na to, czy grasz w gry, edytujesz nagrania wideo czy oglądasz filmy. Technologia Intel HD Graphics obejmuje wydajne funkcje zapewniające płynne, oszałamiające efekty wizualne.

Rozdzielczość FullHD

Stworzony za pomocą najnowszych technologi, ekran z podświetlaniem tylnym LED, który oferuję wysoką jasność i pozwala na super cienką budowę urządzenia. Oszałamiający wyświetlacz panoramiczny edge-to-edge sprawia że wszystko co na nim wyświetlasz jest ostre i pełne kolorów . Ciesz się prawdziwymi kolorami na każdym zdjęciu, nie ważne czy jest to piękny zachód słońca czy czyste błękitne niebo. Rozdzielczość FullHD (1920x1080) pozwala ci cieszyć się ogromną ilością szczegółów ze wspaniałymi kolorami i kontrastem podczas grania czy oglądania filmów.FullHD matowy ekran Matowa matryca

Irytuje Cię fakt, że na ekranie monitora lepiej widzisz swoją twarz niż swój ulubiony film? Zmień to i zdecyduj się na notebooka z matową matrycą która zapewni doskonałe warunki pracy – nawet w nasłonecznionych miejscach. Pracujesz wiele godzin przed ekranem komputera? Przekonaj się, że matowa matryca mniej męczy wzrok.

Oszczędź miejsce na biurku

Elegancka konstrukcja z funkcją zarządzania kablami i przejrzystymi liniami sprawia, że ten komputer zintegrowany z ekranem nadaje się do stanowisk obsługi klienta oraz przestrzeni open office. Model dotykowy posiada ekran IPS o przekątnej 21,5" zapewniający mnóstwo przestrzeni roboczej, dzięki czemu doskonale nadaje się do środowisk pracy o ograniczonej przestrzeni.HP Noise Reduction

Oprogramowanie HP Noise Reduction pomoże Ci wyeliminować szumy z otoczenia, w tym dźwięki klawiatury, gwarantując naturalny i dobrze brzmiący dźwięk w wideokonferencjach. Zamontowana kamera internetowa HD 2Mpix sprawi, że obraz będzie dobrej jakości, dzięki czemu wideorozmowy będą niezastąpionym narzędziem do komunikacji z pracownikami pracującymi w innych miejscach.

HP Noise Reduction Upraszcza zarządzanie i bezpieczeństwo

Niezawodna praca dzięki rozwiązaniom bezpieczeństwa klasy korporacyjnej, między innymi TPM, rozwiązanie HP BIOSphere i HP Client Security. Opcjonalne blokady zabezpieczające, ekrany prywatności i dyski szyfrowane pomagają chronić dane i inwestycję. Ogranicz złożoność procesów zarządzania. HP Touchpoint Manager, funkcje zarządzania Windows 10 i HP Common Core BIOS pomagają łatwo zarządzać zasobami. Z kolei rozwiązania HP BIOSphere i HP Client Security pomagają chronić dane o znaczeniu krytycznym i systemy, dzięki zabezpieczeniom dostosowywanym do potrzeb.

zarządzanie i bezpieczeństwo

Testowany z myślą o wydajności przez cały okres eksploatacji

Łatwy dostęp do części o znaczeniu krytycznym, rygorystyczne testy i technologia HP kontroli temperatury gwarantują, że komputer typu All-in-one nadaje się do pracy w trudnych warunkach.

Marka HP
Stan: Odnowione
Stan wizualny A
Specyfikacja procesora Intel Core i5-4570S CPU @ 2.90GHz
Generacja procesora 4
Dysk twardy 128GB SSD
Pamięć RAM 8 GB (DIMM DDR3, 1600MHz)
Maksymalna ilość RAM 32 GB
Karta graficzna Intel Xeon E3-1200 v3/4th Gen Core Processor I
System operacyjny Windows 10 Pro
Waga 6.800 kg
Gwarancja 1 rok
Indeks S7R

Dobór sprzętu

1. Całościowy przegląd i diagnostyka sprzętu IT w Twojej lub naszej firmie.

Dobór finansowania

2. Wycena, odkup bądź recykling Twoich urządzeń komputerowych.

Odkup starego sprzętu IT

3. Fizyczne niszczenie nośników danych lub trwałe kasowanie danych oprogramowaniem WIPERAPP.

4. Sprzedaż poleasingowego lub nowego sprzętu komputerowego.

Serwis i obsługa

5. Najem długoterminowy i leasing sprzętu komputerowego.

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

E-mail: info@fajnykomputer.pl

Telefon: 71 308 98 97