Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 862,00 zł - 3 863,00 zł

Zestawy komputerowe dla grafików

Twoja firma zajmująca się tworzeniem grafiki, potrzebuje do sprawnego działania dobrego sprzętu komputerowego? Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę dla firm! Wspomożemy dobór urządzenia specjalnie pod Twoją działalność oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania sprzętu. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przeniesiemy również dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na dotychczasowych nośnikach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą sprzętu komputerowego? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 1 produkt.


Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Zestaw dla grafika

Jesteś grafikiem, który potrzebuje dobrej jakości sprzętu do pracy? Świetnie trafiłeś! Sprawdź nasze doskonałe zestawy dla grafika, dzięki którym niezwykle usprawnisz swoje dotychczasowe działania. Jak wiadomo, osoba zajmująca się grafiką musi posiadać wydajny sprzęt, który będzie działał bez zacięcia czy chwili odpoczynku, nawet przez kilkanaście godzin. Dzięki oferowanym przez Fajnykomputer.pl zestawom możesz mieć pewność, że tak właśnie będzie! Zestaw komputerowy dla grafika to kompozycja idealnego sprzętu, dzięki któremu będziesz mógł stworzyć dosłownie wszystko! 

Oferta zestawów dla grafika

W asortymencie sklepu Fajnykomputer.pl znajdziesz doskonałe zestawy komputerowe, które pomogą w pracy grafika, maksymalnie ją usprawniając. Każdy ze sprzętów, należących do zestawu, dodawany z myślą o wydajnej pracy grafików komputerowych. Takie zestawy składają się z komputera dla grafika, który złożony jest z bardzo mocnych podzespołów, gwarantujących wydajną pracę przez długi czas. Dodatkowo dokłada się duży, jasny monitor ze świetnymi kolorami oraz mysz komputerową. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz mieć pewność, że Twoja praca grafika będzie bardzo przyjemna, a przede wszystkim wydajna! Sprawdź ofertę zestawów dla grafików. Zobacz, co oferujemy i przekonaj się o jakości naszego sprzętu!