BENQ G925HDA 19" 1366x768 (HD) Klasa B

31,50 zł Netto
38,75 zł Brutto

Rata leasingowa: od 200 zł netto

Poleasingowy monitor BENQ G925HDA. Przekątna wyświetlacza 19 cali, rozdzielczość matrycy 1366x768 (HD).

Masz problem z wyborem? Chętnie doradzimy

Zamów do 12:00,
wysyłka tego samego dnia

Darmowa dostawa
od 1000zł

14 dni
na zwrot

Dyski czyścimy
systemem WIPERAPP®

Monitor BenQ G925HDA

monitor 18,5” z funkcją Full i Aspect

Monitor LCD z serii G o przekątnej 18,5 cala – G925HDA. Nowy model przeznaczony jest dla wszystkich grup użytkowników – w firmach, szkołach i w domowym zaciszu.

Monitory charakteryzuje 5ms czas reakcji, kontrast 700:1 (dynamiczny - DCR 4 000 000:1) i jasność 200cd/m2. Nowością jaką oferuje ten model jest tryb pracy monitora pod nazwą - „Full” oraz „Aspect” – który pozwala na wyświetlanie obrazu o dobrej jakości i rozdzielczości na pełnym ekranie w rozdzielczości monitora 1366x768 pikseli i bez zniekształceń, w najlepszej możliwej jakości. Dodatkowo, technologia Senseye®+photo zwiększa i polepsza jakość obrazu w zakresie wydajności i możliwości.

Monitor ten jest także bardziej energooszczędny – ma mniejsze zużycie energii o 23,3% w stosunku do poprzednich modeli z serii „G”. Dzięki nowym funkcjom BenQ oferuje dla odbiorcom lepszą jakość obrazu i możliwość decydowania o sposobie wyświetlania obrazu, czego nie ma w popularnych na rynku modelach monitorów o przekątnej 18,5 – 19 cali. Tę swobodę wyboru dają funkcje „Full” i „Aspect”. W trybie „Full” wejściowy obraz, niezależnie od oryginalnych proporcji, przeskalowywany jest tak by zajmował cały ekran.

Z kolei w trybie pracy „Aspect” obraz skalowany jest tak by nie zmieniane były proporcje obrazu i by nie powstawały zniekształcenia geometryczne. Użytkownicy mogą w łatwy sposób przełączyć się między wymienionymi trybami pracy za pośrednictwem intuicyjnego menu. Ponadto spełnianiem oczekiwań użytkownika jest Senseye+photo, zaawansowana technologia polepszania obrazu firmy BenQ, która dynamicznie dostraja jasność i podświetlenie ekranu dla najpopularniejszych trybów pracy: Standard, Dynamiczny, Zdjęcie, Film, i sRGB.

Senseye niezależne zarządza kolorami, ponadto pozwala użytkownikom dostosować parametry do indywidualnych preferencji w zakresie koloru, kontrastu, i jasności.

Marka BenQ
Stan: Odnowione
Stan wizualny B
Rozdzielczość ekranu 1366 x 768 (HD)
Przekątna ekranu 19"
Waga 3.000 kg
Gwarancja 1 rok
Indeks QC3

Dobór sprzętu

1. Całościowy przegląd i diagnostyka sprzętu IT w Twojej lub naszej firmie.

Dobór finansowania

2. Wycena, odkup bądź recykling Twoich urządzeń komputerowych.

Odkup starego sprzętu IT

3. Fizyczne niszczenie nośników danych lub trwałe kasowanie danych oprogramowaniem WIPERAPP.

4. Sprzedaż poleasingowego lub nowego sprzętu komputerowego.

Serwis i obsługa

5. Najem długoterminowy i leasing sprzętu komputerowego.

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

E-mail: info@fajnykomputer.pl

Telefon: 71 308 98 97