BENQ G925HDA 19" 1366x768 (HD) Klasa B

31,50 zł Netto
38,75 zł Brutto

Rata leasingowa: od 200 zł netto

Poleasingowy monitor BENQ G925HDA. Przekątna wyświetlacza 19 cali, rozdzielczość matrycy 1366x768 (HD).

Masz problem z wyborem? Chętnie doradzimy

Zamów do 12:00,
wysyłka tego samego dnia

Darmowa dostawa
od 1000zł

14 dni
na zwrot

Dyski czyścimy
systemem WIPERAPP®

Monitor BenQ G925HDA

monitor 18,5” z funkcją Full i Aspect

Monitor LCD z serii G o przekątnej 18,5 cala – G925HDA. Nowy model przeznaczony jest dla wszystkich grup użytkowników – w firmach, szkołach i w domowym zaciszu.

Monitory charakteryzuje 5ms czas reakcji, kontrast 700:1 (dynamiczny - DCR 4 000 000:1) i jasność 200cd/m2. Nowością jaką oferuje ten model jest tryb pracy monitora pod nazwą - „Full” oraz „Aspect” – który pozwala na wyświetlanie obrazu o dobrej jakości i rozdzielczości na pełnym ekranie w rozdzielczości monitora 1366x768 pikseli i bez zniekształceń, w najlepszej możliwej jakości. Dodatkowo, technologia Senseye®+photo zwiększa i polepsza jakość obrazu w zakresie wydajności i możliwości.

Monitor ten jest także bardziej energooszczędny – ma mniejsze zużycie energii o 23,3% w stosunku do poprzednich modeli z serii „G”. Dzięki nowym funkcjom BenQ oferuje dla odbiorcom lepszą jakość obrazu i możliwość decydowania o sposobie wyświetlania obrazu, czego nie ma w popularnych na rynku modelach monitorów o przekątnej 18,5 – 19 cali. Tę swobodę wyboru dają funkcje „Full” i „Aspect”. W trybie „Full” wejściowy obraz, niezależnie od oryginalnych proporcji, przeskalowywany jest tak by zajmował cały ekran.

Z kolei w trybie pracy „Aspect” obraz skalowany jest tak by nie zmieniane były proporcje obrazu i by nie powstawały zniekształcenia geometryczne. Użytkownicy mogą w łatwy sposób przełączyć się między wymienionymi trybami pracy za pośrednictwem intuicyjnego menu. Ponadto spełnianiem oczekiwań użytkownika jest Senseye+photo, zaawansowana technologia polepszania obrazu firmy BenQ, która dynamicznie dostraja jasność i podświetlenie ekranu dla najpopularniejszych trybów pracy: Standard, Dynamiczny, Zdjęcie, Film, i sRGB.

Senseye niezależne zarządza kolorami, ponadto pozwala użytkownikom dostosować parametry do indywidualnych preferencji w zakresie koloru, kontrastu, i jasności.

Marka BenQ
Stan: Odnowione
Stan wizualny B
Rozdzielczość ekranu 1366 x 768 (HD)
Przekątna ekranu 19"
Waga 3.000 kg
Gwarancja 1 rok
Indeks QC3

Dobór sprzętu

1. Pomożemy dobrać sprzęt dla Twojej firmy, aby stosunek ceny do jakości był dla Ciebie optymalny.

Dobór finansowania

2. Zaproponujemy dogodną dla Ciebie formę finansowania: leasing, najem lub zakup tradycyjny.

Odkup starego sprzętu IT

3. Odkupimy Twój stary sprzęt, aby obniżyć Ci ratę miesięczną.

4. Przeniesiemy dane na nowy sprzęt oraz zadbamy o ich bezpowrotne skasowanie na starych nośnikach.

Serwis i obsługa

5. Zespój HitITgroup jest zawsze do Twojej dyspozycji w ramach świadczonych usług!

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

E-mail: info@fajnykomputer.pl

Telefon: 71 308 98 97