Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 644,00 zł - 2 645,00 zł

Stan wizualny

Stan wizualny

Laptopy / notebooki poleasingowe ASUS

Firma, której jesteś właścicielem, potrzebuje do sprawnego działania dobrego sprzętu komputerowego? Skorzystaj z atrakcyjnej oferty dla firm! Pomożemy w doborze urządzenia specjalnie pod Twoją działalność oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania laptopów poleasingowych. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przetransportujemy także dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na starych nośnikach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych. Jesteś zainteresowany ofertą ultrabooków poleasingowych? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 2 produktów.


Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Notebooki używane ASUS najlepszej jakości

Chciałbyś wymienić swojego starego, wysłużonego już notebooka? A może jako właściciel firmy pragniesz zapewnić sobie i pracownikom niezwykle wydajny sprzęt? Doskonale się złożyło! Zobacz ofertę sklepu Fajnykomputer.pl i wybierz najlepsze laptopy używane ASUS, które pozwolą nie tylko na komfortową pracę, ale również zapewnią świetną rozrywkę w odpowiednim momencie. Gwarantujemy, że oferowane przez nas notebooki poleasingowe poradzą sobie z większością zadań! Powszechnie uważa się, że używany sprzęt komputerowy to spore ryzyko, które nie warte jest swojej ceny. Nic bardziej mylnego! Laptopy poleasingowe to doskonała opcja dla każdej osoby, która nie chce wydawać mnóstwa pieniędzy na nowe urządzenie, a szczególnie dla właścicieli przedsiębiorstw.

Szeroki asortyment laptopów powystawowych ASUS

Będąc na stronie internetowej naszego sklepu z pewnością zobaczyłeś szeroki wachlarz notebooków poleasingowych. W zależności od potrzeb, możesz wybrać modele z większym i szybszym dyskiem twardym, wydajniejszym procesorem czy zwiększoną liczbą pamięci RAM. Tylko od Ciebie zależy, na jakiego ultrabooka używanego się zdecydujesz. Jesteśmy przekonani, że z całej oferty wybierzesz coś, co będzie wpisywać się w Twoje potrzeby. Przekonaj się, że kupowanie nowego sprzętu komputerowego nie zawsze jest korzystne. Wyposaż się w ultrabook poleasingowy i ciesz się doskonale wydajnym użytkowaniem przez długi czas!

ASUS – lider w branży sprzętu komputerowego

Zapewne każdy, kto choć w niewielkim stopniu interesuje się urządzeniami komputerowymi na pewno kojarzy markę ASUS. Jest to czołowy producent komputerów i laptopów, które zachwycają swoich użytkowników na całym świecie. W ofercie marki ASUS znajdują się komputery i laptopy gamingowe, a także sprzęt codziennego użytku. Bez względu na to, który z produktów wybierzesz możesz mieć pewność, że zadowoli on Cię w 100% i spełni nawet największe wymagania, jakie przed nim postawisz. Dla urządzeń ASUS nie ma rzeczy niemożliwych! Przekonaj się o tym sam i kup już dziś komputer lub laptop ASUS.