Zestawy AsapRace

Zastanawiasz się jak to jest być kierowcą prawdziwego rajdowego samochodu? Teraz masz możliwość poczuć się jak jeden z nich! Może odkryjesz w sobie talent, który od dawna był głęboko skrywany. Wszystko dzięki naszym gotowym zestawom AsapRace! Każdy z nich przeznaczony jest dla osób, które chciałyby poczuć niesamowite emocje towarzyszące rajdom. Dzięki naszym specjalnym zestawom rajdowym możesz nie tylko czuć się jak prawdziwy rajdowiec, ale przede wszystkim dostaniesz możliwość nabycia realnych umiejętności związanych z odpowiednimi reakcjami za kierownicą prawdziwego samochodu. Stworzone zestawy AsapRace pozwalają użytkownikowi zaangażować się w świat rajdów. Zobacz, jakie gotowe zestawy znajdziesz w sklepie Fajnykomputer.pl i wyposaż się w jeden z nich. Dzięki temu odkryjesz prawdziwe emocje!

Jest 4 produktów.


Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Zestawy AsapRace w różnych konfiguracjach

W sklepie Fajnykomputer.pl znajdziesz zestawy AsapRace w różnych konfiguracjach. Dzięki temu każdy potencjalny kierowca rajdowy może wybrać zestaw skomponowany pod swoje potrzeby, a także zasobność portfela. Możesz wybrać spośród 4 zestawów - Lite, Basic, Standard oraz Hit. W skład każdej konfiguracji wchodzą potrzebne rzeczy - komputer. kierownica, stelaż, monitor lub telewizor, a także inne akcesoria, które wpływają na komfortową i jednocześnie dynamiczną rozgrywkę.

Sprawdź dokładnie, co zawierają dane zestawy AsapRace. Poczuj się jak kierowca rajdowy. Zobacz już dziś, jakie emocje towarzyszą wyścigom i rajdom!