Akcesoria do komputerowych wyścigów

Chcesz poczuć się jak kierowca rajdowy podczas najważniejszego wyścigu? A może jesteś osobą, która aspiruje na prawdziwego rajdowca? W takim razie musisz zobaczyć naszą ofertę akcesoriów do gier wyścigowych PC. Całość dedykowana jest dla wszystkich osób, które chcą się ścigać i poczuć prawdziwe emocje towarzyszące wyścigom. Kierownica komputerowa oraz inne akcesoria dostępne w naszym sklepie pozwolą Ci na zabicie wolnego czasu świetną rozrywką. Dzięki programowi AsapRace możesz nabyć umiejętności związane z prawidłowymi reakcjami za kierownicą. Wzornictwo i funkcjonalność akcesoriów do symulacji wyścigów stoi na najwyższym poziomie. Akcesoria wyścigowe pozwalają na perfekcyjne dostosowanie do użytkownika, aby ten, pełen zaangażowania, mógł rozpocząć podróż w świecie rajdów i wyścigów. Dzięki kierownicom komputerowym i innym sprzętom możesz zbudować swój doskonały zestaw do symulacji jazdy samochodem czy symulator wyścigów samochodowych. Sprawdź całą ofertę i wybierz produkty, które Cię interesują!

Jest 16 produktów.


Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Kierownice do PC i inne akcesoria do komputerów

W sklepie Fajnykomputer.pl znajdziesz różnego rodzjau sprzęty do wyścigów samochodowych PC, które pozwolą Ci na przeniesienie toru wyścigowego do Twojego domu! Między wszystkimi akcesoriami możemy wyróżnić stelaż pod kierownicę, symulator AsapRace w czterech wersjach: LITE, BASIC, STANDARD oraz HIT, a także samą kierownice do PC - Thrustmaster T150 czy Thrustmaster T300 RS GT Edition.

Poczuj się jak kierowca prawdziwego bolidu na torze. Pokonuj zakręty bez żadnego zająknięcia - i to wszystko z 4 ścian swojego domu! Zobacz ofertę i wyposaż się w najlepsze akcesoria do wyścigów komputerowych!