A/SRV/DELL/T610/XEON-E6545-2.40-6C-2X/24/H700/-

Procesor Intel Xeon
Dysk twardy Brak Dysku
Pamięć RAM 24GB
Indeks Ser000006 Pełna specyfikacja
1 100,00 zł Netto
1 353,00 zł Brutto

Rata leasingowa: od 200 zł netto

Poleasingowy serwer Dell PowerEdge T610 został wyposażony w Procesory XEON-E6545-2.40-6C-2X. Na pokładzie urządzenia znajdziemy 24GB pamięci operacyjnej RAM

Masz problem z wyborem? Chętnie doradzimy

Zamów do 12:00,
wysyłka tego samego dnia

Darmowa
dostawa

14 dni
na zwrot

Dyski czyścimy
systemem WIPERAPP®

serwer Dell PowerEdge T610

Innowacyjność i technologie wciąż nabierają rozpędu, dzięki czemu na rynku pojawiają się na bieżąco udoskonalane urządzenia elektroniczne. Odpowiedni dobór sprzętu do indywidualnych potrzeb, upodobań czy zachcianek to niezbędny element codziennego funkcjonowania. W związku z ciągłym rozwojem nowych technologii, przygotowaliśmy dla naszych klientów niezwykle szeroką i bogatą w rozmaite urządzenia ofertę, która zachwyci zaawansowaniem, kompleksowością i najwyższą jakością produktów. Jednym z naszych najciekawszych rozwiązań jest prezentowany komputer serwerowy Dell PowerEdge T610 TOWER, który idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i niewielkim biurze. Proponowany przez nas model to innowacyjny sprzęt, gwarantujący parametry o najwyższych standardach. Dell PowerEdge typu Tower to doskonały produkt, stworzony z myślą o osobach, które poszukują optymalnych rozwiązań. Ich największym atutem jest to, że zapewniają maksymalną wydajność. Prezentowany przez nas serwer zachwyci klientów szybkością działania i komfortem użytkowania. Dzięki najnowszym procesorom przyspieszeniom ulegają aplikacje, a wydajność pamięci i interfejsów jest znacznie poprawiona. Model komputera serwerowego Dell PowerEdge T610 TOWER jest niezwykle wszechstronny i uniwersalny, co sprawi, że będzie wstanie spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania!

Szukasz cichego serwera? To strzał w dziesiątkę!

Dell PowerEdge T610 TOWER wyposażony jest w obudowę typu TOWER, która zapewnia o wiele bardziej ciche działanie serwera. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących niski poziom hałasu. W związku z tym, prezentowane przez nas urządzenie polecane jest najczęściej do użytku domowego bądź na potrzeby niewielkich firm, gdzie właściwość cichego działania jest najbardziej pożądana. Prezentowany serwer firmy Dell wyróżnia się łatwą obsługą, pozwalając klientom uzyskać najwyższy komfort zarówno podczas pracy, jak i przy rozrywce. Cechuje się bardzo dobrymi parametrami, które zawarte zostały w wyjątkowo elastycznej konstrukcji. Dzięki temu, proponowany przez nas model umożliwia rozbudowę i dostosowanie serwera do własnych, indywidualnych wymagań.

Estetyczna, dobrze prezentująca się obudowa

Obudowa typu tower nie tylko wpływa na niski poziom hałasu, ale pełni także rolę estetyczną w urządzeniu. Prezentuje się niezwykle nowocześnie, od samego początku informując klienta o najwyższym zaawansowaniu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dell PowerEdge T610 TOWER łączy w sobie bardzo ważne funkcje, takie jak najwyższy poziom wydajności, niski poziom hałasu i obudowę tower, która doskonale eksponuje walory estetyczne urządzenia. To wszystko sprawia, że mamy do zaoferowania kompleksowy produkt, który będzie służył przez bardzo długi czas w wielu domach i biurach, ułatwiając pracę i zapewniając niezwykły komfort użytkowania!

Stan: Odnowione
Stan wizualny A
Specyfikacja procesora E6545 @ 2.40GHz 6C
Dysk twardy Brak Dysku
Pamięć RAM 24GB
Gwarancja 1 rok
Indeks Ser000006

Dobór sprzętu

1. Pomożemy dobrać sprzęt dla Twojej firmy, aby stosunek ceny do jakości był dla Ciebie optymalny.

Dobór finansowania

2. Zaproponujemy dogodną dla Ciebie formę finansowania: leasing, najem lub zakup tradycyjny.

Odkup starego sprzętu IT

3. Odkupimy Twój stary sprzęt, aby obniżyć Ci ratę miesięczną.

4. Przeniesiemy dane na nowy sprzęt oraz zadbamy o ich bezpowrotne skasowanie na starych nośnikach.

Serwis i obsługa

5. Zespój HitITgroup jest zawsze do Twojej dyspozycji w ramach świadczonych usług!

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

E-mail: info@fajnykomputer.pl

Telefon: 71 308 98 97