Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 447,00 zł - 2 448,00 zł

Komputery poleasingowe Microsoft Intel i5

Przedsiębiorstwo, którego jesteś właścicielem, potrzebuje do sprawnego działania dobrych komputerów i innego sprzętu? Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę dla firm! Wspomożemy dobór urządzenia specjalnie pod Twoją działalność oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania sprzętu. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przeniesiemy również dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na dotychczasowych nośnikach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą komputerów poleasingowych i sprzętu komputerowego? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 1 produkt.


Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Wyjątkowe komputery poleasingowe Microsoft i5

Twój wysłużony komputer przestał działać? A może w firmie, którą zarządzasz brakuje świetnej jakości sprzętu komputerowego, gwarantującego komfortową i wydajną pracę? Niezależnie od tego, za którą opcją się opowiadasz - wybierz poleasingowe komputery Microsoft z procesorem Intel i5, które doskonale poradzą sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem! Mało ważne jest, czy szukasz komputera, aby zapewnić sobie rozrywkę w domowym zaciszu czy może interesuje Cię urządzenie do pomieszczenia biurowego, dzięki któremu wykonasz wszystkie zadania. Dlaczego? Ponieważ komputery stacjonarne poleasingowe Microsoft i5, które z pełną odpowiedzialnością oferujemy, to doskonały sprzęt, radzący sobie z kilkoma czynnościami jednocześnie. Przykładamy wielką uwagę do tego, aby oferowane przez nas komputery powystawowe Microsoft nie tylko dobrze wyglądały, ale i świetnie się spisywały, gwarantując przy tym maksymalną wydajność. Przekonaj się o tym sam w tym momencie. Wyposaż się w komputer z procesorem i5, zaoszczędź sporo pieniędzy i ciesz się wspaniałym sprzętem w każdej chwili!

Bogata oferta komputerów używanych Microsoft i5

Jeśli jesteś zainteresowany komputerami stacjonarnymi poleasingowymi Microsoft z i5 to musisz wiedzieć jedno - trafiłeś doskonale! W sklepie Fajnykomputer.pl znjadziesz szeroki wybór urządzeń, dzięki czemu możesz być w pełni spokojny - z pewnością wyposażysz się w sprzęt, który będzie odpowiadał Twoim wszelkim wymaganiom i potrzebom. Możesz wybrać spośród wielu interesujących modeli z różną specyfikacją - tych posiadających obszerniejszy, szybszy dysk twardy czy większą ilość pamięci RAM, idealnie współpracujące ze wydajnym procesorem i5. Tylko od Twoich indywidualnych predyspozycji zależy, jaki komputer poleasingowy marki Microsoft wybierzesz. Przekonaj się już teraz do świetnie zadbanych, używanych urządzeń komputerowych. Sprawdź wszelkie dostępne opinie na temat komputerów poleasingowych. NIe wydawaj dużych pieniędzy na nowe urządzenia. Wybierz używane komputery Microsoft z i5 i ciesz się doskonałym, bezproblemowym działaniem przez naprawdę długi czas!