Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się z polityką prywatności i korzystaniem przez nas z plików cookie.
   Obecnie brak na stanie

   HP ProDesk 400G1 i5-4570 2GB 10P 250GB HDD

   516,00 zł Netto
   634,68 zł Brutto
   Ilość :
   Masz problem z wyborem? Zostaw numer, chętnie doradzimy!

   HP ProDesk 400G1 - I5 4570 3.20GHz - 2GB - 250GB HDD

   Jeśli bieżąca konfiguracja nie odpowiada Twoim potrzebom to możemy ją zmienić. W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez chat.

   Maksymalnie wykorzystaj swoją inwestycję. Postaw na wzrost firmy, nie wydatków. Seria komputerów HP ProDesk 400 G1 oferuje opcje rozbudowy dostosowane do codziennych potrzeb biznesowych, pozostawiając miejsce na rozwój. Obserwuj rozwój swojej firmy, maksymalnie zmniejszając całkowite koszty posiadania – to właśnie jest rozsądna inwestycja.
   Dostosowana wygoda - Możesz dostosować konfigurację komputera do wymagań firmy i skorzystać z 12-miesięcznego cyklu życia produktu.
   - Elegancki wygląd i inteligentna praca dzięki stylowej konstrukcji oferującej większą elastyczność na potrzeby różnych konfiguracji sprzętowych. To doskonały sposób na dostosowanie się do wymagań — i budżetu.
   - Najnowsza technologia procesorów pozwala łatwo i szybko wykonywać zadania. Procesor Intel® Core™ 4. generacji oferuje dużą moc chipsetu, obsługę procesora i dużą ilość pamięci.
   - Stań pewnie za sterem z pomocą programów takich jak HP Support Assistant, dzięki którym instalacja i zarządzanie to łatwizna.
   Więcej możliwości rozwoju, mniej wydatków - Zapewnij sobie szybki rozwój przy niskich kosztach posiadania dzięki opcjom łatwej rozbudowy i aktualizacji.
   - Nie ograniczaj swojej firmy. Dostępne obudowy microtower lub SFF z opcjonalnymi pakietami wyświetlaczy umożliwiają aktualizację i rozbudowę w miarę rozwoju potrzeb firmy.
   - Oto komputer, na którym, możesz polegać. To wyjątkowa platforma klasy biznesowej o 12-miesięcznym cyklu życia, poddana 115 000 godzin testów niezawodności.
   - Łatwe udostępnianie połączenia z Internetem maks. pięciu urządzeniom za pomocą aplikacji HP Wireless Hotspot. Pomóż współpracownikom nawiązać połączenie i zwiększ wydajność pracy.
   - Zmniejsz swój wpływ na środowisko, korzystając z komputera z certyfikatem EPEAT® Gold.
   Solidne zabezpieczenia
   - Chroń dane, urządzenia i tożsamość dzięki funkcjom HP Client Security, obecnie obejmującym również usługę HP Trust Circles, aby zapewnić dostęp do plików o znaczeniu krytycznym wyłącznie zatwierdzonym kontaktom. - Niezawodna praca. HP BIOS Protection zapewnia zaawansowaną ochronę systemu BIOS przed wirusami i innymi zagrożeniami; zapobiega utracie danych i redukuje przestoje.
   - Ochrona poufnych informacji. Aplikacja HP Trust Circles zapewnia ochronę danych przez zapewnianie dostępu do plików o znaczeniu krytycznym wyłącznie zatwierdzonym kontaktom.

   Dyski w komputerze przed zainstalowaniem systemu zostały wyczyszczone oprogramowaniem WIPERAPP. 
   W ofercie zamieszczone są przykładowe fotografie, zainteresowanym możemy przesłać na adres email fotografie przedstawiające faktyczny stan wizualny sprzętu.

   Dobór sprzętu

   1. Całościowy przegląd i diagnostyka sprzętu IT w Twojej lub naszej firmie.

   Dobór finansowania

   2. Wycena, odkup bądź recykling Twoich urządzeń komputerowych.

   Odkup starego sprzętu IT

   3. Fizyczne niszczenie nośników danych lub trwałe kasowanie danych oprogramowaniem WIPERAPP.

   4. Sprzedaż poleasingowego lub nowego sprzętu komputerowego.

   Serwis i obsługa

   5. Najem długoterminowy i leasing sprzętu komputerowego.

   Zainteresowany?
   Skontaktuj się z nami

   E-mail: info@fajnykomputer.pl

   Telefon: 71 308 98 97

   Indeks
   ODS
   Stan wizualny
   A
   Procesor
   Intel Core i5-4570 CPU @ 3.20GHz
   Dysk twardy
   250GB HDD
   Pamięć RAM
   2 GB (DIMM DDR3, 1333MHz)
   Maksymalna ilość RAM
   16 GB
   Karta graficzna
   Intel Xeon E3-1200 v3/4th Gen Core Processor Integrated Graphics
   System operacyjny
   Windows 10 Pro
   Waga
   5.500 kg kg
   Stan
   Odnowione

   HP ProDesk 400G1 i5-4570 2GB 10P 250GB HDD

   516,00 zł Netto
   634,68 zł Brutto