HP ProDesk 400G1 i5-4430 4GB 10P 250GB HDD

Konfigurator
Dysk Twardy
Pamięć RAM
Gwarancja
Procesor Intel Core i5
System operacyjny Windows 10 Pro
Indeks OEG Pełna specyfikacja
569,00 zł Netto
699,87 zł Brutto

Rata leasingowa: od 200 zł netto

Poleasingowy komputer stacjonarny HP ProDesk 400G1 został wyposażony w procesor Intel i5 4430 o taktowaniu rdzenia 3,00GHZ. Na pokładzie urządzenia znajdziemy 4GB pamięci operacyjnej RAM oraz dysk twardy o pojemności 250GB. HP ProDesk 400G1 został wyposażony w napęd DVD-RW. Produkt poleasingowy klasa A.

Chętnie doradzimy z wyborem produktu

Zamów do 12:00,
wysyłka tego samego dnia

Darmowa dostawa
od 1000zł

14 dni
na zwrot

HP ProDesk 400G1 - I5 4430 3.00GHz - 4GB - 250GB HDD

Jeśli bieżąca konfiguracja nie odpowiada Twoim potrzebom to możemy ją zmienić. W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez chat.

Maksymalnie wykorzystaj swoją inwestycję. Postaw na wzrost firmy, nie wydatków. Seria komputerów HP ProDesk 400 G1 oferuje opcje rozbudowy dostosowane do codziennych potrzeb biznesowych, pozostawiając miejsce na rozwój. Obserwuj rozwój swojej firmy, maksymalnie zmniejszając całkowite koszty posiadania – to właśnie jest rozsądna inwestycja.
Dostosowana wygoda - Możesz dostosować konfigurację komputera do wymagań firmy i skorzystać z 12-miesięcznego cyklu życia produktu.
- Elegancki wygląd i inteligentna praca dzięki stylowej konstrukcji oferującej większą elastyczność na potrzeby różnych konfiguracji sprzętowych. To doskonały sposób na dostosowanie się do wymagań — i budżetu.
- Najnowsza technologia procesorów pozwala łatwo i szybko wykonywać zadania. Procesor Intel® Core™ 4. generacji oferuje dużą moc chipsetu, obsługę procesora i dużą ilość pamięci.
- Stań pewnie za sterem z pomocą programów takich jak HP Support Assistant, dzięki którym instalacja i zarządzanie to łatwizna.
Więcej możliwości rozwoju, mniej wydatków - Zapewnij sobie szybki rozwój przy niskich kosztach posiadania dzięki opcjom łatwej rozbudowy i aktualizacji.
- Nie ograniczaj swojej firmy. Dostępne obudowy microtower lub SFF z opcjonalnymi pakietami wyświetlaczy umożliwiają aktualizację i rozbudowę w miarę rozwoju potrzeb firmy.
- Oto komputer, na którym, możesz polegać. To wyjątkowa platforma klasy biznesowej o 12-miesięcznym cyklu życia, poddana 115 000 godzin testów niezawodności.
- Łatwe udostępnianie połączenia z Internetem maks. pięciu urządzeniom za pomocą aplikacji HP Wireless Hotspot. Pomóż współpracownikom nawiązać połączenie i zwiększ wydajność pracy.
- Zmniejsz swój wpływ na środowisko, korzystając z komputera z certyfikatem EPEAT® Gold.
Solidne zabezpieczenia
- Chroń dane, urządzenia i tożsamość dzięki funkcjom HP Client Security, obecnie obejmującym również usługę HP Trust Circles, aby zapewnić dostęp do plików o znaczeniu krytycznym wyłącznie zatwierdzonym kontaktom. - Niezawodna praca. HP BIOS Protection zapewnia zaawansowaną ochronę systemu BIOS przed wirusami i innymi zagrożeniami; zapobiega utracie danych i redukuje przestoje.
- Ochrona poufnych informacji. Aplikacja HP Trust Circles zapewnia ochronę danych przez zapewnianie dostępu do plików o znaczeniu krytycznym wyłącznie zatwierdzonym kontaktom.

Dyski w komputerze przed zainstalowaniem systemu zostały wyczyszczone oprogramowaniem WIPERAPP. 
W ofercie zamieszczone są przykładowe fotografie, zainteresowanym możemy przesłać na adres email fotografie przedstawiające faktyczny stan wizualny sprzętu.

Marka HP
Stan: Odnowione
Klasyfikacja stanu wizualnego A
Specyfikacja procesora Intel Core i5-4430 CPU @ 3.00GHz
Dysk twardy 250GB HDD
Pamięć RAM 4 GB (DIMM DDR3, 1333MHz)
Maksymalna ilość RAM 16 GB
Karta graficzna Intel Xeon E3-1200 v3/4th Gen Core Processor Integrated Graphics
System operacyjny Windows 10 Pro
Waga 5.500 kg
Indeks OEG

Dobór sprzętu

1. Pomożemy dobrać sprzęt dla Twojej firmy, aby stosunek ceny do jakości był dla Ciebie optymalny.

Dobór finansowania

2. Zaproponujemy dogodną dla Ciebie formę finansowania: leasing, najem lub zakup tradycyjny.

Odkup starego sprzętu IT

3. Odkupimy Twój stary sprzęt, aby obniżyć Ci ratę miesięczną.

4. Przeniesiemy dane na nowy sprzęt oraz zadbamy o ich bezpowrotne skasowanie na starych nośnikach.

Serwis i obsługa

5. Zespój HitITgroup jest zawsze do Twojej dyspozycji w ramach świadczonych usług!

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

E-mail: info@fajnykomputer.pl

Telefon: 71 308 98 97