Filtruj według

Cena

Cena

  • 959,00 zł - 2 090,00 zł

Wbudowane napędy optyczne

Wbudowane napędy optyczne

Modem GSM

Modem GSM

Komputery poleasingowe Lenovo Intel Xeon

Przedsiębiorstwo, którego jesteś właścicielem, potrzebuje do sprawnego działania dobrych komputerów i innego sprzętu? Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę dla firm! Wspomożemy dobór urządzenia specjalnie pod Twoją działalność oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania sprzętu. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przeniesiemy również dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na dotychczasowych nośnikach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą komputerów poleasingowych i sprzętu komputerowego? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 5 produktów.


Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Wyjątkowe komputery poleasingowe Lenovo Xeon

Zasłużony odpoczynek to coś, na co zasługuje Twój komputer? A może chciałbyś, aby praca ludzi w Twojej firmie była nie tylko wydajna i skuteczna, ale i komfortowa? Niezależnie od tego, za którą opcją stoisz - wybierz poleasingowe komputery Lenovo z procesorem Intel Xeon, które z pewnością sprostają każdemu zadaniu! W tym momencie nieistotne jest, czy szukasz komputera do rozrywki w domu czy może interesuje Cię urządzenie do biura, dzięki któremu wykonasz każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Dlaczego? Ponieważ komputery stacjonarne poleasingowe Lenovo Xeon, oferowane przez nasz sklep, to wspaniały sprzęt, który poradzi sobie z wieloma czynnościami w jednym momencie. Przykładamy swoją uwagę do tego, aby oferowane przez nas komputery powystawowe Lenovo nie tylko dobrze wyglądały, ale i były w pełni użyteczne, zupełnie jak te nowe! Przekonaj się o tym sam w tym momencie. Wyposaż się w komputer z procesorem Intel Xeon, zaoszczędź swoją gotówkę i ciesz się maksymalną wydajnością każdego dnia!

Bogata oferta komputerów używanych Lenovo Xeon

Jeśli jesteś zainteresowany komputerami stacjonarnymi poleasingowymi Lenovo z Xeon -  trafiłeś idealnie! Sklep Fajnykomputer.pl oferuje szeroki asortyment urządzeń, dzięki czemu możesz być w 100% spokojny - wyposażysz się w sprzęt odpowiadający Twoim wszystkim wymaganiom i potrzebom. Możesz wybrać spośród wielu interesujących modeli - tych posiadających większą ilość pamięci RAM czy szybszy dysk twardy, które świetnie współpracują z doskonałym procesorem Xeon. W ofercie znajdziesz różne modele, w tym np.: Lenovo i30 czy Lenovo M93P. Tylko od Twoich predyspozycji zależy, jaki komputer poleasingowy Lenovo wybierzesz. Przekonaj się do zadbanych, używanych urządzeń komputerowych. Sprawdź wszelkie opinie na temat komputerów poleasingowych. NIe wydawaj dużej gotówki na nowe urządzenia. Wybierz używane komputery Lenovo z Pentium i ciesz się doskonałym, bezproblemowym działaniem przez długie lata!