HP Z22I 22" 1920x1080 (FullHD)

280,00 zł Netto
344,40 zł Brutto

Rata leasingowa: od 200 zł netto

Poleasingowy monitor HP Z22I. Przekątna wyświetlacza 22 cale, rozdzielczość matrycy 1920x1080. Produkt poleasingowy klasa A.

Chętnie doradzimy z wyborem produktu

Zamów do 12:00,
wysyłka tego samego dnia

Darmowa dostawa
od 1000zł

14 dni
na zwrot

Monitor HP Z22I 22" 1920x1080 

Niezrównana dokładność obrazu, wyjątkowe możliwości regulacji i niespotykana niezawodność z optymalizacją do zastosowań komercyjnych. Monitor HP Z22i o przekątnej 54,6 cm (21,5'') IPS z panelami IPS drugiej generacji zapewnia oszczędność energii w porównaniu do technologii IPS pierwszej generacji oraz szerokie kąty, które są niezastąpione w pracy zespołowej.

Poznaj nowego, energooszczędnego członka zespołu z technologią IPS drugiej generacjiNiższe zużycie energii[1] i pokrycie 97% zakresu kolorów sRGB dzięki panelom IPS drugiej generacji. Szybsza praca zespołu i wspólne podejmowanie decyzji dzięki bardzo szerokim kątom, które zapewniają doskonały obraz dla każdego.Wyświetlaj wszystkie szczegóły na monitorze o przekątnej 54,6 cm (21,5'') z wąską ramką w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080.[2] Przeglądaj obrazy z jasnością 250 cd/m2, w kontraście 1000:1, kontraście dynamicznym 5M:1 i z czasem reakcji 8 ms.[3]Lepsza jakość czerni wyświetlanych obrazów i wyraźne nawet najmniejsze detale dzięki zastosowaniu technologii Black Stretch.Wygodna praca z monitorem posiadającym certyfikat TCO Certified EdgePracuj w najwygodniejszej pozycji dzięki podstawie HP umożliwiającej ustawianie w 4 kierunkach z certyfikatem TCO Certified Edge dla innowacyjnych produktów wiodących w zakresie wzornictwa przyjaznego dla środowiska naturalnego i zgodnego z zasadami ergonomii.Łatwe podłączanie w zasięgu rękiOpcje łączności dostosowane do przyszłych i starszy standardów ze złączami DisplayPort 1.2, DVI, VGA, oraz ze zintegrowanym koncentratorem USB.Ogranicz swój wpływ na środowiskoMniejsze zużycie energii i niższe koszty dzięki inteligentnemu, energooszczędnemu wzornictwu, które wykracza poza technologię IPS drugiej generacji i spełnia normy ENERGY STAR® oraz EPEAT® Gold.[4]Monitor HP Z22i o przekątnej 54,6 cm (21,5'') IPS zapewnia podświetlenie bez zawartości rtęci, konstrukcję z niską zawartością halogenu [5] oraz panel bez zawartości arsenu.Poznaj nowego najlepszego przyjaciela swojego monitoraDostosuj stanowisko pracy do swoich wymagań dzięki podziałowi ekranu z możliwością indywidualnej konfiguracji. Praca z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i pocztą elektroniczną w różnych miejscach ekranu – jednocześnie – dzięki oprogramowaniu HP Display Assistant.Wyświetlaj otwarte aplikacje na wszystkich podłączonych monitorach dzięki rozszerzonemu paskowi narzędzi. Zapobiegaj kradzieży za pomocą kodu PIN przydzielonego do użytkownika, który wyłącza monitor w przypadku nieupoważnionego odłączenia go od komputera.Bez żadnych problemów

Marka HP
Stan: Odnowione
Klasyfikacja stanu wizualnego A
Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 (FullHD)
Przekątna ekranu 22"
Indeks J2U

Dobór sprzętu

1. Pomożemy dobrać sprzęt dla Twojej firmy, aby stosunek ceny do jakości był dla Ciebie optymalny.

Dobór finansowania

2. Zaproponujemy dogodną dla Ciebie formę finansowania: leasing, najem lub zakup tradycyjny.

Odkup starego sprzętu IT

3. Odkupimy Twój stary sprzęt, aby obniżyć Ci ratę miesięczną.

4. Przeniesiemy dane na nowy sprzęt oraz zadbamy o ich bezpowrotne skasowanie na starych nośnikach.

Serwis i obsługa

5. Zespój HitITgroup jest zawsze do Twojej dyspozycji w ramach świadczonych usług!

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

E-mail: info@fajnykomputer.pl

Telefon: 71 308 98 97