HP E190I 19" 1280x1024

Ostatnie sztuki w magazynie!

89.43 zł Netto
110,00 zł Brutto
  • Zamów do 12:00,
    wysyłka tego samego dnia
  • Darmowa dostawa od 1000zł
  • 14 dni na zwrot

Rata leasingowa: od 200 zł netto

Marka HP
Klasyfikacja stanu wizualnego B
Przekątna ekranu 19"
Indeks IBZ

Monitor HP EliteDisplay E190I 19" 1280x1024

Monitor IPS spełniający obecne wymogi biznesowe i obsługujący starsze rozwiązania. Monitor ze współczynnikiem proporcji 5:4 zaprojektowany z myślą o wszystkich wymaganych aplikacjach biznesowych w atrakcyjnej obudowie i z bardzo szerokimi kątami wyświetlania dzięki technologii IPS. Komfort regulacji w pełni ruchomej podstawy i ochrona środowiska z energooszczędną wydajnością.
Teraz można wszystko zobaczyć wyraźnie.
Duży, 178-stopniowy kąt wyświetlania i bardzo realistyczne kolory dzięki technologii IPS. Precyzja wyświetlania ostrych obrazów ze stałym nasyceniem barw prawie pod każdym kątem - z mniejszymi zniekształceniami niż w przypadku paneli TN.
Wybierz właściwa drogę.
Korzystaj z monitora ze współczynnikiem proporcji 5:4 dostosowanym do wymogów aplikacji biznesowych i sektora publicznego. Dużo wolnego miejsca na wszystkie zadania na ekranie o przekątnej 48 cm (18.89").
Wydajna, wygodna praca przez cały dzień.
Odkryj najwygodniejszą pozycję przed monitorem dzięki regulowanym ustawieniom nachylenia, wysokości, obrotu w poziomie i w pionie.
Pomóż chronić środowisko.
Zmniejsz zużycie energii i koszty dzięki zastosowaniu inteligentnej, energooszczędnej konstrukcji z certyfikatami ENERGY STAR(R) i EPEAT(R) Gold.
Monitor ma również podświetlenie niezawierające rtęci, niską zawartość halogenu i panel wyświetlacza niezawierający arsenu.
Wydajność i komunikacja.
Wyraźne, ostre obrazy i filmy dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu dynamicznego 3M:1 i krótkiemu czasowi reakcji.
Łatwe podłączanie nośników i urządzeń za pomocą wygodnych gniazd VGA, DVI i DisplayPort oraz zintegrowanego koncentratora USB.
Wydajność i oprogramowanie do zarządzania.
Dostosuj obszar pracy dzięki partycjom ekranowym o dopasowywanych rozmiarach i pracuj nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i wiadomościami e-mail w osobnych obszarach ekranu (jednocześnie) przy użyciu oprogramowania HP Display Assistant.
Wyświetlaj otwarte aplikacje na wszystkich podłączonych monitorach dzięki rozszerzonemu paskowi narzędzi.
Zapobiegaj kradzieży za pomocą kodu PIN przydzielonego do użytkownika, który wyłącza monitor w przypadku nieupoważnionego odłączenia go od komputera.