DELL E1913 19" 1440x900 (WXGA+) Klasa A

Produkt archiwalny!

Poleasingowy monitor DELL E1913. Przekątna wyświetlacza 19 cali, rozdzielczość matrycy 1440x900 (WXGA+).

Masz problem z wyborem? Chętnie doradzimy

Zamów do 12:00,
wysyłka tego samego dnia

Darmowa dostawa
od 1000zł

14 dni
na zwrot

Dyski czyścimy
systemem WIPERAPP®

Monitor DELL E1913

Lepszy obraz na co dzień.

Sprostaj codziennym potrzebom biznesowym dzięki wydajnemu i niezawodnemu monitorowi DellTM E1913 oferującemu wszystko, co niezbędne do pracy.

Wyjątkowe funkcje: znakomita rozdzielczość 1440 x 900 oraz bogata paleta barw, a także wygodne opcje łączności.

Niezawodna wydajność: wytrzymała konstrukcja, stabilny cykl eksploatacji i dokładne testy produktu.

Inteligentna oszczędność: monitor spełnia najnowsze normy ochrony środowiska, a oprogramowanie PowerNap zmniejsza zużycie energii i koszty zasilania.

Inteligentne funkcje i wygodne opcje łączności ułatwiają pracę.

Inteligentne funkcje i wyraźny, czysty obraz, a także przemyślana konstrukcja tego monitora czynią z niego dobrą i przyszłościową inwestycję.

Wyjątkowa funkcjonalność i niezawodność.

Monitor Dell E1913 zapewnia czysty i wyraźny obraz HD, wygodną łączność i dużą ergonomię.

Wyraźny i kolorowy obraz. Skup się na pracy dzięki znakomitej rozdzielczości HD 1440 x 900 przy częstotliwości 60 Hz oraz bogatej palecie 16,7 kolorów przy gamie barw 83%. Monitor E1913 oferuje elegancki obraz panoramiczny o ergonomicznych proporcjach 16:10.

Dostosuj widok: Dzięki funkcji automatycznego ustawiania trybu oferowanej przez program sterujący można dopasować ustawienia monitora do aplikacji. Można ręcznie zmieniać ustawienia odpowiednio do potrzeb lub przypisać jeden z automatycznych, wstępnie ustawionych trybów do każdej aplikacji czy odtwarzacza multimedialnego.

Zachowaj łączność: Monitor E1913 można łatwo połączyć z komputerem stacjonarnym lub notebookiem za pomocą standardowego portu VGA. Można też skorzystać ze złącza DVI oferującego znakomitą, cyfrową jakość obrazu.

Chroń inwestycję i środowisko.

Zainwestuj w niezawodny, energooszczędny monitor zaprojektowany z myślą o minimalnym wpływie na środowisko, maksymalnej opłacalności i kontroli nad kosztami zasilania.

Energooszczędna konstrukcja

Dzięki zużyciu energii 18 W w normalnym trybie (standardowo) i poniżej 0,5 W w trybie aktywnego wyłączenia monitor Dell 19 pozwala ograniczyć koszty zasilania, zwłaszcza w przypadku większych wdrożeń. Funkcja PowerNap umożliwia sprawne zasilanie. Można ją włączyć w programie Dell Display Manager, aby przyciemnić monitor do minimalnego poziomu jasności lub przełączyć go do trybu uśpienia, gdy nie jest używany.

Ogranicz koszty zasilania.

Nie marnuj energii, gdy monitor nie jest w użyciu. Podświetlenie LED niezawierające rtęci stanowi energooszczędne źródło światła, a tryb aktywnego wyłączania i oprogramowanie PowerNap umożliwiają przyciemnianie monitora lub przełączanie go w tryb uśpienia, gdy nie jest w użyciu.

Ciesz się spokojem.

Monitor E1913 jest godny zaufania — przeszedł wiele testów niezawodności, wytrzymałości i jakości obrazu w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości. Stabilny, niezawodny cykl eksploatacji produktu zapewnia, że dzisiejsza inwestycja będzie przydatna w przyszłości i pozwala oszczędzać budżet.

Marka DELL
Stan: Odnowione
Stan wizualny A
Rozdzielczość ekranu 1440 x 900 (WXGA+)
Przekątna ekranu 19"
Indeks G97

Dobór sprzętu

1. Całościowy przegląd i diagnostyka sprzętu IT w Twojej lub naszej firmie.

Dobór finansowania

2. Wycena, odkup bądź recykling Twoich urządzeń komputerowych.

Odkup starego sprzętu IT

3. Fizyczne niszczenie nośników danych lub trwałe kasowanie danych oprogramowaniem WIPERAPP.

4. Sprzedaż poleasingowego lub nowego sprzętu komputerowego.

Serwis i obsługa

5. Najem długoterminowy i leasing sprzętu komputerowego.

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

E-mail: info@fajnykomputer.pl

Telefon: 71 308 98 97