DELL U2410 24" 1920x1200 (WUXGA) Klasa A

Produkt archiwalny!

Zajmujesz się grafiką, projektowaniem CAD lub poszukujesz monitora do biznesu, bardziej specjalistycznych zastosowań lub gry to ten monitor jest jak szyty na miarę.

Masz problem z wyborem? Chętnie doradzimy

Zamów do 12:00,
wysyłka tego samego dnia

Darmowa dostawa
od 1000zł

14 dni
na zwrot

Dyski czyścimy
systemem WIPERAPP®

Monitor Dell UltraSharp U2410

Doskonały obraz pod niemal dowolnym kątem. 24-calowy monitor Dell UltraSharp U2410 z podświetleniem LED i rozdzielczością Full HD zapewnia wspaniały obraz,bogate kolory i elastyczną regulację wysokości.

Monitor Dell z matrycą IPS. Niesamowity obraz pod każdym kątem

Zanurz się w szczegółach Rozdzielczość HD (maksymalnie 1920x1200), współczynnik kontrastu dynamicznego 2 000 000:1 (standardowo) oraz technologia IPS zapewniają wspaniały obraz i spójne barwy przy szerokim kącie widzenia.

Komfort i łączność Wybierz najlepszy widok dzięki dużym możliwościom regulacji wysokości, przechylania monitora i obracania go w poziomie i pionie. 4 porty USB oraz złącza DisplayPort, DVI i VGA umożliwiają łączność z wieloma rozmaitymi urządzeniami.

Technologia In-Plane Switching (IPS) Zapewnia niezrównaną spójność kolorów niezależnie od tego, czy pracujesz w pozycji siedzącej przed monitorem, czy stoisz dalej i patrzysz na niego pod kątem.

Niezależnie czy pracujesz w biurze czy w domu, monitor Dell UltraSharp pozwala Ci doświadczyć krystalicznie czystego obrazu z niesamowitym odwzorowaniem barw, niezależnie od kąta patrzenia.

Panoramiczne proporcje obrazu 16:9 Znakomity obraz w wysokiej rozdzielczości (HD). Wszystko, co jest wyświetlane — wysoko wydajne aplikacje biznesowe, filmy, pliki wideo, strony internetowe — wygląda nadzwyczajnie.

Perfekcja aż do ostatniego piksela Monitory Dell UltraSharp są zaprojektowane perfekcyjnie w każdym pikselu. W przypadku znalezienia, choć jednego jasnego piksela, w czasie trwania ograniczonego okresu gwarancji Premium Panel, monitor zostanie nieodpłatnie wymieniony na sztukę wolną od wad.

Niezrównany komfort Monitor Dell wyposażony jest w wiele funkcji, które sprawiają, że jest on łatwy do podłączenia i zapewnia wygodną pracę niezależnie od ilości czasu spędzanego przed ekranem.

Wysoka rozdzielczość (Full HD) Ciesz się dźwiękiem i obrazem wysokiej jakości, korzystając z cyfrowych złączy DisplayPort oraz DVI-D.

Wszechstronne opcje połączeń Złącza DVI, VGA i 4 porty USB umożliwiają łatwe podłączanie urządzeń peryferyjnych, takich jak aparaty i notebooki bez potrzeby używania przejściówek.

Elastyczne opcje ustawień i mocowania Dostosuj kąt patrzenia przy użyciu podstawy o regulowanej wysokości oraz możliwości odchylenia monitora w dwóch płaszczyznach — lub oszczędź cenne miejsce na biurku, odłączając ekran od podstawy i montując go na ścianie (zestaw do montażu na ścianie jest sprzedawany oddzielnie).

Marka DELL
Stan: Odnowione
Stan wizualny A
Rozdzielczość ekranu 1920 x 1200 (WUXGA)
Przekątna ekranu 24"
Gwarancja 1 rok
Indeks BLX

Dobór sprzętu

1. Pomożemy dobrać sprzęt dla Twojej firmy, aby stosunek ceny do jakości był dla Ciebie optymalny.

Dobór finansowania

2. Zaproponujemy dogodną dla Ciebie formę finansowania: leasing, najem lub zakup tradycyjny.

Odkup starego sprzętu IT

3. Odkupimy Twój stary sprzęt, aby obniżyć Ci ratę miesięczną.

4. Przeniesiemy dane na nowy sprzęt oraz zadbamy o ich bezpowrotne skasowanie na starych nośnikach.

Serwis i obsługa

5. Zespój HitITgroup jest zawsze do Twojej dyspozycji w ramach świadczonych usług!

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

E-mail: info@fajnykomputer.pl

Telefon: 71 308 98 97