Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się z polityką prywatności i korzystaniem przez nas z plików cookie.
   Obecnie brak na stanie

   DELL U2410 24" 1920x1200 (WUXGA) Klasa A

   490,00 zł Netto
   602,70 zł Brutto
   Ilość :
   Masz problem z wyborem? Zostaw numer, chętnie doradzimy!

   Monitor Dell UltraSharp U2410

   Doskonały obraz pod niemal dowolnym kątem. 24-calowy monitor Dell UltraSharp U2410 z podświetleniem LED i rozdzielczością Full HD zapewnia wspaniały obraz,bogate kolory i elastyczną regulację wysokości.

   Monitor Dell z matrycą IPS. Niesamowity obraz pod każdym kątem

   Zanurz się w szczegółach Rozdzielczość HD (maksymalnie 1920x1200), współczynnik kontrastu dynamicznego 2 000 000:1 (standardowo) oraz technologia IPS zapewniają wspaniały obraz i spójne barwy przy szerokim kącie widzenia.

   Komfort i łączność Wybierz najlepszy widok dzięki dużym możliwościom regulacji wysokości, przechylania monitora i obracania go w poziomie i pionie. 4 porty USB oraz złącza DisplayPort, DVI i VGA umożliwiają łączność z wieloma rozmaitymi urządzeniami.

   Technologia In-Plane Switching (IPS) Zapewnia niezrównaną spójność kolorów niezależnie od tego, czy pracujesz w pozycji siedzącej przed monitorem, czy stoisz dalej i patrzysz na niego pod kątem.

   Niezależnie czy pracujesz w biurze czy w domu, monitor Dell UltraSharp pozwala Ci doświadczyć krystalicznie czystego obrazu z niesamowitym odwzorowaniem barw, niezależnie od kąta patrzenia.

   Panoramiczne proporcje obrazu 16:9 Znakomity obraz w wysokiej rozdzielczości (HD). Wszystko, co jest wyświetlane — wysoko wydajne aplikacje biznesowe, filmy, pliki wideo, strony internetowe — wygląda nadzwyczajnie.

   Perfekcja aż do ostatniego piksela Monitory Dell UltraSharp są zaprojektowane perfekcyjnie w każdym pikselu. W przypadku znalezienia, choć jednego jasnego piksela, w czasie trwania ograniczonego okresu gwarancji Premium Panel, monitor zostanie nieodpłatnie wymieniony na sztukę wolną od wad.

   Niezrównany komfort Monitor Dell wyposażony jest w wiele funkcji, które sprawiają, że jest on łatwy do podłączenia i zapewnia wygodną pracę niezależnie od ilości czasu spędzanego przed ekranem.

   Wysoka rozdzielczość (Full HD) Ciesz się dźwiękiem i obrazem wysokiej jakości, korzystając z cyfrowych złączy DisplayPort oraz DVI-D.

   Wszechstronne opcje połączeń Złącza DVI, VGA i 4 porty USB umożliwiają łatwe podłączanie urządzeń peryferyjnych, takich jak aparaty i notebooki bez potrzeby używania przejściówek.

   Elastyczne opcje ustawień i mocowania Dostosuj kąt patrzenia przy użyciu podstawy o regulowanej wysokości oraz możliwości odchylenia monitora w dwóch płaszczyznach — lub oszczędź cenne miejsce na biurku, odłączając ekran od podstawy i montując go na ścianie (zestaw do montażu na ścianie jest sprzedawany oddzielnie).

   Dobór sprzętu

   1. Całościowy przegląd i diagnostyka sprzętu IT w Twojej lub naszej firmie.

   Dobór finansowania

   2. Wycena, odkup bądź recykling Twoich urządzeń komputerowych.

   Odkup starego sprzętu IT

   3. Fizyczne niszczenie nośników danych lub trwałe kasowanie danych oprogramowaniem WIPERAPP.

   4. Sprzedaż poleasingowego lub nowego sprzętu komputerowego.

   Serwis i obsługa

   5. Najem długoterminowy i leasing sprzętu komputerowego.

   Zainteresowany?
   Skontaktuj się z nami

   E-mail: info@fajnykomputer.pl

   Telefon: 71 308 98 97

   Indeks
   BLX
   Stan wizualny
   A
   Rozdzielczość ekranu
   1920 x 1200 (WUXGA)
   Przekątna ekranu
   24"
   Stan
   Odnowione

   DELL U2410 24" 1920x1200 (WUXGA) Klasa A

   490,00 zł Netto
   602,70 zł Brutto