Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się z polityką prywatności i korzystaniem przez nas z plików cookie.
   Obecnie brak na stanie

   DELL P2212H 22" 1920x1080 (FullHD)

   240,00 zł Netto
   295,20 zł Brutto
   Ilość :
   Masz problem z wyborem? Zostaw numer, chętnie doradzimy!

   Monitor DELL Professional P2212H

   Wyobraź sobie sukces. Wyobraź sobie prawdziwy komfort.

   Zainspiruj swój zespół dzięki zwiększeniu wydajności, całodziennemu komfortowi i energooszczędnym funkcjom na tym przestronnym monitorze Full-HD o przekątnej 21,5 cala z diodami LED.

   Jeden żywy widok. Jeden sprytny ruch.

   Projektuj komfortowy projekt dzięki 21,5-calowemu monitorowi Dell ™ Professional P2212H Dzięki wyrazistej klarowności i ulepszonym funkcjom regulacji i obrotu monitor jest inteligentnym wyborem.

   Wydajność i wydajność.

   Niezależnie od tego, czy pracujesz na wielu arkuszach kalkulacyjnych, przeglądasz pliki pacjentów, piszesz briefy prawne czy analizujesz giełdę, przejrzystość i wydajność monitora P2212H o przekątnej 21,5 "inspiruje do zwiększenia produktywności.


   Zobacz swoją pracę w nowym świetle: Ciesz się ostrymi obrazami zapewnianymi przez Full HD (rozdzielczość 1920 x 1080 (maks.) I wysoki kontrast dynamiczny 2 000 000: 1 (typowy).

   Odkryj świat kolorów: Oglądaj jak żywe kolory sprawia, że ​​prezentacje ożywają dzięki wysokiej gamie kolorów 82% 1 i głębi kolorów 16,7 milionów kolorów.

   Łatwe nawiązywanie połączeń: zwiększ wydajność dzięki szerokiej gamie opcji łączności, takich jak porty DVI, VGA i USB dla urządzeń peryferyjnych

   Twoja firma wymaga elastyczności, kontroli i wygody, a to właśnie zapewnia monitor P2212H.

   Dopasuj się do kształtu : P2212H pomaga zmaksymalizować komfort widzenia przez długie godziny dzięki pełnemu funkcjom regulacji, takim jak nachylenie, obrót, obroty i ulepszony zakres regulacji wysokości 130 mm (5.12 ").

   Szybka i łatwa zmiana orientacji: dzięki oprogramowaniu Enhanced Menu Rotation 2 możesz obracać ekran z pionowej do pionowej lub odwrotnie, a następnie postępować zgodnie z wyświetlanym na ekranie monitem, aby ustawić zawartość wyświetlaną na ekranie.

   Zarządzaj zdalnie: korzystaj z wygody rozwiązywania problemów i zarządzania wieloma monitorami Dell w różnych lokalizacjach z jednej witryny z możliwością zdalnego zarządzania zasobami 3 . Użyj go do wyłączenia floty monitorów Dell, gdy nie są używane.

   Jeden udany model biznesowy.

   Komputer Dell Professional P2212H został zaprojektowany w celu zapewnienia wydajności, wydajności i zgodności z preferencjami dotyczącymi środowiska. Funkcje zarządzania energią pomagają oszczędzać energię i zasoby pieniężne.

   Bądź odpowiedzialny:

   monitor P2212H jest wyposażony w przyjazne dla środowiska materiały, takie jak panel LED bez rtęci i wolna od rtęci oraz ponad 25% tworzyw sztucznych poddanych recyklingowi w podwoziu.

   Bądź inteligentny:

   uzyskaj funkcje oszczędzania energii, takie jak oprogramowanie PowerNap, które po włączeniu powoduje przyciemnienie monitora lub uśpienie go, gdy nie jest używany. Dynamiczne przyciemnianie zmniejsza jasność ekranu, gdy obrazy zawierają duże jasne obszary. Monitor P2212H spełnia również najnowsze normy środowiskowe, takie jak ENERGY STAR ® , EPEAT® Gold i certyfikowane przez TCO monitory.

   Bądź przygotowany:

   nie ryzykuj swoim cennym sprzętem. Dzięki gwarancji Premium na panel Dell otrzymasz bezpłatną wymianę centrali, jeśli znajdziesz nawet jeden jasny piksel w okresie ograniczonej gwarancji sprzętu.

   Dobór sprzętu

   1. Całościowy przegląd i diagnostyka sprzętu IT w Twojej lub naszej firmie.

   Dobór finansowania

   2. Wycena, odkup bądź recykling Twoich urządzeń komputerowych.

   Odkup starego sprzętu IT

   3. Fizyczne niszczenie nośników danych lub trwałe kasowanie danych oprogramowaniem WIPERAPP.

   4. Sprzedaż poleasingowego lub nowego sprzętu komputerowego.

   Serwis i obsługa

   5. Najem długoterminowy i leasing sprzętu komputerowego.

   Zainteresowany?
   Skontaktuj się z nami

   E-mail: info@fajnykomputer.pl

   Telefon: 71 308 98 97

   Indeks
   AEP
   Stan wizualny
   A
   Rozdzielczość ekranu
   1920 x 1080 (FullHD)
   Przekątna ekranu
   22"
   Stan
   Odnowione

   DELL P2212H 22" 1920x1080 (FullHD)

   240,00 zł Netto
   295,20 zł Brutto