Filtruj według

Cena

Cena

  • 715,00 zł - 3 100,00 zł

Stan wizualny

Stan wizualny

Generacja procesora

Generacja procesora

Przekątna ekranu

Przekątna ekranu

Wbudowane napędy optyczne

Wbudowane napędy optyczne

Rozdzielczość ekranu

Rozdzielczość ekranu

Kamera Internetowa

Kamera Internetowa

Podświetlana klawiatura

Podświetlana klawiatura

Dotykowy ekran

Dotykowy ekran

Moduł Bluetooth

Moduł Bluetooth

Komputery poleasingowe Lenovo Intel i5

Przedsiębiorstwo, którego jesteś właścicielem, potrzebuje do sprawnego działania dobrych komputerów i innego sprzętu? Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę dla firm! Wspomożemy dobór urządzenia specjalnie pod Twoją działalność oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania sprzętu. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przeniesiemy również dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na dotychczasowych nośnikach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą komputerów poleasingowych i sprzętu komputerowego? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 9 produktów.


Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Wyjątkowe komputery poleasingowe Lenovo i5

Twój prywatny komputer odmawia współpracy? A może jako właściciel przedsiębiorstwa pragniesz, aby praca ludzi w firmie była bardziej skuteczna, a przy tym komfortowa? Niezależnie od wszystkiego - wybierz poleasingowe komputery Lenovo z procesorem Intel i5, które z pewnością podołają każdemu zadaniu! W tym momencie niezbyt istotne jest, czy szukasz komputera do domu czy może interesuje Cię urządzenie do biura, dzięki któremu wykonasz każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Dlaczego? Ponieważ komputery stacjonarne poleasingowe Lenovo i5, oferowane przez nasz sklep, to świetny sprzęt, który poradzi sobie z wieloma czynnościami w jednym momencie. Przykładamy uwagę do tego, aby oferowane przez nas komputery powystawowe Lenovo nie tylko wyglądały, ale i funkcjonowały jak zupełnie nowe! Przekonaj się o tym sam już teraz. Wyposaż się w komputer z procesorem i5, zaoszczędź pieniądze i ciesz się świetną wydajnością każdego dnia!

Bogata oferta komputerów używanych Lenovo i5

Jeśli jesteś zainteresowany komputerami stacjonarnymi poleasingowymi Lenovo z i5 -  lepiej nie mogłeś trafić! Sklep Fajnykomputer.pl oferuje bogatą ofertę urządzeń, dzięki czemu możesz być w pełni spokojny - wyposażysz się w sprzęt odpowiadający Twoim wymaganiom i potrzebom. Możesz wybrać spośród wielu modeli - tych posiadających większą ilość pamięci RAM czy szybszy dysk twardy, które doskonale współpracują z procesorem i5. W ofercie znajdziesz różne modele, w tym np.: Lenovo i30 czy Lenovo M93P. Tylko od Twoich osobistych predyspozycji zależy, w jaki komputer poleasingowy Lenovo się wyposażysz. Przekonaj się do niezwykle zadbanych, używanych urządzeń komputerowych. Sprawdź wszystkie opinie na temat komputerów poleasingowych. NIe wydawaj mnóstwa gotówki za nowe urządzenia. Wybierz używane komputery Lenovo z i5 i ciesz się wydajnym i bezproblemowym użytkowaniem przez maksymalnie długi czas!