Filtruj według

Cena

Cena

  • 369,00 zł - 1 106,00 zł

Stan wizualny

Stan wizualny

Generacja procesora

Generacja procesora

Wbudowane napędy optyczne

Wbudowane napędy optyczne

Komputery poleasingowe Lenovo Intel i3

Przedsiębiorstwo, którego jesteś właścicielem, potrzebuje do sprawnego działania dobrych komputerów i innego sprzętu? Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę dla firm! Wspomożemy dobór urządzenia specjalnie pod Twoją działalność oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania sprzętu. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przeniesiemy również dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na dotychczasowych nośnikach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą komputerów poleasingowych i sprzętu komputerowego? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 4 produktów.


Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Wyjątkowe komputery poleasingowe Lenovo i3

Twój prywatny komputer odmówił posłuszeństwa? A może jako właściciel przedsiębiorstwa pragniesz, aby praca ludzi w firmie była bardziej efektywna? Niezależnie od wszystkiego - wybierz poleasingowe komputery Lenovo z procesorem Intel i3, które podołają każdemu zadaniu! W tym momencie mało istotne jest, czy szukasz komputera do domu czy może interesuje Cię urządzenie do biura, dzięki któremu wykonasz każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Komputery stacjonarne poleasingowe Lenovo i3, oferowane przez nasz sklep, to świetny sprzęt, który poradzi sobie z wieloma czynnościami w jednym momencie. Przykładamy uwagę do tego, aby oferowane przez nas komputery powystawowe Lenovo nie tylko wyglądały, ale i funkcjonowały jak nowe! Przekonaj się o tym sam już teraz. Wyposaż się w komputer z procesorem i3, zaoszczędź pieniądze i ciesz się świetną wydajnością każdego dnia!

Bogata oferta komputerów używanych Lenovo i3

Jeśli jesteś zainteresowany komputerami stacjonarnymi poleasingowymi Lenovo z i3 -  jesteś w najwłaściwszym miejscu! Sklep Fajnykomputer.pl oferuje szeroki wachlarz urządzeń, dzięki czemu możesz być w pełni spokojny - wyposażysz się w sprzęt odpowiadający Twoim wymaganiom. Możesz wybrać spośród wielu modeli - tych posiadających większą ilość pamięci RAM czy szybszy dysk twardy, które doskonale współpracują z procesorem i3. W ofercie znajdziesz różne modele, w tym np.: Lenovo i30 czy Lenovo M93P. Tylko od Twoich osobistych predyspozycji zależy, w jaki komputer poleasingowy Lenovo się wyposażysz. Przekonaj się do zadbanych, używanych urządzeń komputerowych. Sprawdź wszystkie opinie na temat komputerów poleasingowych. NIe wydawaj mnóstwa pieniędzy za nowe urządzenia. Wybierz używane komputery Lenovo z i3 i ciesz się wydajnym i bezproblemowym użytkowaniem przez maksymalnie długi czas!