Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 617,00 zł - 5 289,00 zł

Wbudowane napędy optyczne

Wbudowane napędy optyczne

Komputery poleasingowe Fujitsu Intel Xeon

Przedsiębiorstwo, którego jesteś właścicielem, potrzebuje do sprawnego działania dobrych komputerów i innego sprzętu? Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę dla firm! Wspomożemy dobór urządzenia specjalnie pod Twoją działalność oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania sprzętu. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przeniesiemy również dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na dotychczasowych nośnikach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą komputerów poleasingowych i sprzętu komputerowego? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 4 produktów.


Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Wyjątkowe komputery poleasingowe Fujitsu Xeon

Twój prywatny komputer nie chce już współpracować? A może jako właściciel przedsiębiorstwa chcesz zapewnić swoim pracownikom komfortową, spokojną, ale skuteczną pracę? Niezależnie od tego, za którą opcją podążasz - wybierz poleasingowe komputery Fujitsu z procesorem Intel Xeon, które podołają każdemu zadaniu! W tym momencie mało ważne jest, czy szukasz komputera do domu czy może interesuje Cię urządzenie do biura, dzięki któremu wykonasz każde zadanie. Komputery stacjonarne poleasingowe Fujitsu Xeon, oferowane przez nasz sklep, to świetny sprzęt, który poradzi sobie z wieloma czynnościami. Starannie przykładamy się do tego, aby oferowane przez nas komputery powystawowe Fujitsu były funkcjonalne jak nowe! Przekonaj się o tym sam. Wyposaż się w komputer z procesorem Xeon i ciesz się świetną wydajnością każdego dnia!

Bogata oferta komputerów używanych Fujitsu Xeon

Jeśli jesteś zainteresowany komputerami stacjonarnymi poleasingowymi Fujitsu z Xeon -  lepiej trafić nie mogłeś! Sklep Fajnykomputer.pl oferuje szeroki asortyment urządzeń, dzięki czemu możesz być całkowicie pewny, że wyposażysz się w sprzęt odpowiadający Twoim wymaganiom. Możesz wybrać spośród wielu modeli - tych posiadających większą ilość pamięci RAM, szybszy, pojemniejszy dysk twardy czy wydajniejszą kartę graficzną, które doskonale współpracują z procesorem Xeon. W ofercie znajdziesz różne modele, w tym np.: Fujitsu Celsius czy Fujitsu Esprimo. Tylko od Twoich osobistych predyspozycji zależy, w jaki komputer poleasingowy Fujitsu się wyposażysz. Przekonaj się do zadbanych, używanych urządzeń komputerowych. Sprawdź wszystkie opinie na temat komputerów poleasingowych. NIe wydawaj wszystkich oszczędności za nowe urządzenia. Wybierz używane komputery Fujitsu z Xeon i ciesz się wydajnym i bezproblemowym użytkowaniem przez długi czas!