Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 057,00 zł - 1 224,00 zł

Podświetlana klawiatura

Podświetlana klawiatura

Komputery poleasingowe HP Intel i3

Przedsiębiorstwo, którego jesteś właścicielem, potrzebuje do sprawnego działania dobrych komputerów i innego sprzętu? Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę dla firm! Wspomożemy dobór urządzenia specjalnie pod Twoją działalność oraz zaproponujemy atrakcyjną formę finansowania sprzętu. Dodatkowo możemy odkupić Twoje stare urządzenia, aby obniżyć ratę miesięczną. Przeniesiemy również dane na nowy sprzęt oraz skasujemy te na dotychczasowych nośnikach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych oraz diagnostycznych. Jesteś zainteresowany ofertą komputerów poleasingowych i sprzętu komputerowego? Chcesz zapytać o istotne dla Ciebie kwestie? Skontaktuj się z nami przez telefon: 71 308 98 97 lub adres e-mail: info@fajnykomputer.pl

Jest 4 produktów.


Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Wyjątkowe komputery poleasingowe HP i3

Twój wysłużony komputer wymaga już odpoczynku? A może w Twoim przedsiębiorstwie brakuje dobrej jakości sprzętu komputerowego? Niezależnie od wszystkiego - wybierz poleasingowe komputery HP z procesorem Intel i3, które poradzą sobie z każdym zadaniem! W tym momencie nieistotne jest, czy szukasz komputera, aby rozerwać się w domowym zaciszu czy może interesuje Cię urządzenie do biura, dzięki któremu wykonasz każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Dlaczego? Ponieważ komputery stacjonarne poleasingowe HP i3, które oferujemy, to wspaniały sprzęt, radzący sobie z wieloma czynnościami jednocześnie. Przykładamy swoją uwagę do tego, aby oferowane przez nas komputery powystawowe HP nie tylko dobrze wyglądały, ale i były w pełni użyteczne i funkcjonalne Przekonaj się o tym sam już teraz. Wyposaż się w komputer z procesorem Intel i3, zaoszczędź swoją gotówkę i ciesz się maksymalną wydajnością w każdej chwili!

Bogata oferta komputerów używanych HP i3

Jeśli jesteś zainteresowany komputerami stacjonarnymi poleasingowymi HP z i3 -  doskonale, że tu jesteś! Sklep Fajnykomputer.pl oferuje szeroki asortyment urządzeń, dzięki czemu możesz być całkowicie spokojny - z pewnością wyposażysz się w sprzęt odpowiadający Twoim wszystkim wymaganiom i potrzebom. Możesz wybrać spośród wielu interesujących modeli z różną specyfikacją - tych posiadających większą ilość pamięci RAM czy szybszy dysk twardy, które świetnie współpracują z doskonałym procesorem i3. W ofercie znajdziesz różne modele, w tym np.: HP Comapq czy HP Z230. Tylko od Twoich predyspozycji zależy, jaki komputer poleasingowy marki HP wybierzesz. Przekonaj się do zadbanych, używanych urządzeń komputerowych. Sprawdź wszelkie dostępne opinie na temat komputerów poleasingowych. NIe wydawaj mnóstwa pieniędzy na nowe urządzenia. Wybierz używane komputery HP z i3 i ciesz się doskonałym, bezproblemowym działaniem przez długie lata!